Фінсофт - Виконуємо найскладніші завдання

Оптимізуємо і автоматизуємо процеси бухгалтерського, управлінського і фінансового обліку. Знаходимо індивідуальний підхід для кожного клієнта, працюємо не тільки з шаблонними рішеннями. Чим складніше завдання, тим цікавіше нам працювати. Є членом САБ - «Спілка автоматізаторів бізнесу»!

Отримати консультацію

Послуги

Надаємо широкий спектр послуг. Від установки і настройки BAS до повної автоматизації. Також наші аналітики можуть вивчити діяльність компанії, визначити слабкі місця в роботі і дати рекомендації щодо їх усунення. Виберіть оптимальне рішення ваших завдань

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

30 +
Сертифікатів
11 + років
Досвід впровадження
400 +
Клієнтів
20 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Клієнти

Нам довіряють стабільність свого бізнесу. З 2016 року наша компанія успішно вийшла на міжнародний ринок.

Топ продажів

Найкращі і популярні рішення для вашого бізнесу. Ми допомагаємо вести облік, розробляємо індивідуальні рішення і надаємо підтримку та консультації.

Сертифікати

Кращі і популярні рішення для вашого бізнесу. Ми допомагаємо вести облік, розробляємо індивідуальні рішення і надаємо підтримку та консультації.

Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Новини

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua