Мобільний додаток на платформі 1С:Підприємство

Ціни на програми і послуги

Вартість програми 3 800 грн
Кількість ліцензій
Кожна наступна, починаючи з 2 одиниць: 1 500 грн
Склад замовлення
Ліцензія К-сть
Мобильное приложение 1С:Підприємство 1 3 800 грн
Підсумок: 3 800 грн

1C:Підприємство мобільний додаток на базі iOS або Android, за допомогою якого ви легко і зручно можете вести облік купівлі-продажу товарів і завжди мати актуальну інформацію про наявність товару на складі, і весь цей функціонал поміщається всього в одній кишені.

Розглянемо як працює мобільний додаток 1С: Підприємство

Для роботи з додатком не потрібні спеціально навчені люди, досить звичайного менеджера, який вміє користуватися мобільним пристроєм.

Отже, використання додатку починається ось з такого «робочого столу», де перераховується вся номенклатура з вашої 1С:Підприємство. У нашому випадку, це групи номенклатури.

Як видно з малюнку, менеджеру відразу доступна інформація по актуальними цінам і залишками товарів, що полегшує йому роботу. Якщо йому потрібен якийсь певний товар, то для цього реалізований ручний пошук, після натискання на піктограму лупи.

Рабочий стол

Далі по пунктам меню можна перейти до списку контрагентів, користувачів, в якому ми вибираємо хто з менеджерів працює в мобільному додатку 1С:Підприємство і документ реалізація товарів і послуг, який ми розглянемо докладніше.

Боковое меню

Ось власне і наші документи. Зазвичай галочка на документі значить, провели його чи ні. А ось колонка «Відправлений» так само зроблена для зручності роботи. Коли документ передається в вашу 1С:Підприємство, то це зазначається в колонці. Тобто ми відразу в списку документів бачимо, які документи були відправлені в базу, а які так і залишилися в мобільному додатку 1С:Підприємство.

Список документов

А ось так виглядає вікно нового документу. 1C:Підприємство мобільний додаток в iOS зрозуміле і доступне. Вибираємо потрібного нам контрагента і товари, які ми хочемо йому продати.

Форма документа

Якщо контрагент "хороший", і ви вирішили зробити йому знижку, просто натискаєте на кнопку «загальна знижка», де вказуєте, власне, відсоток знижки. Ось так виглядає ця форма.

Поле скидки

Давайте для простоти розуміння змоделюємо ситуацію. У нас є менеджер Василь і будь-який покупець. Василь оформив новий документ на реалізацію товарів, він у нас добра душа і додав 5% знижки клієнту.

Ось такий у нього вийшов документ. До речі, зауважимо, що поле «Сума зі знижкою» перераховується автоматично. Тепер розглянемо подальші дії.

Созданный документ

Для того, щоб створений раніше документ з’явився в базі 1С:Підприємство, менеджер Василь в мобільному додатку 1С:Підприємство переходить до пункту меню "Обмін"

Пройдемося тут по пунктах:

 • Видалити і завантажити структуру - як зрозуміло з назви, завантажує і видаляє загальну структуру конфігурації в мобільний додаток, використовується тільки при першому запуску програми.
 • Завантажити залишки - оновлює інформацію про кількість товарів на складі. Наприклад, Василь дуже довго оформлював замовлення, і щоб не виникло проблем з нестачею товару і, як наслідок з документом, адже він у нас не один менеджер, він може зайти сюди і оновити інформацію в своєму додатку, щоб переконатися, що товару достатньо для продажу.
 • Завантажити контрагентів - відповідно, оновлює інформацію про клієнтів.
 • Передати РТУ - той самий пункт, яким Василь і передає створені документи в основну базу 1С:Підприємство

Доступные действия

На ділі процес обміну можна відобразити таким чином:

Схема работы

Одне але, в основну базу документи передаються не проведеними. Після передачі документів менеджери повинні повідомити про це користувача, який працює в основній базі та підтверджує всі замовлення, тобто по суті, цей користувач контролює роботу всіх менеджерів.

Як працює обмін і синхронізація мобільного додатка 1С: Підприємство

1C:Підприємство мобільний додаток iOS синхронізується через звичайний web-сервіс, тому вам не потрібні якісь дорогі комп'ютери-сервери, або додаткове обладнання.

Ми довго думали, в якому форматі зробити обмін даними, і вибрали JSON, так як цей формат забезпечує максимальну швидкість обміну інформацією з конфігурацією "1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України 3.X" або BAS Управління торгівлею.

Чи можна здійснювати доробку мобільного додатку 1С:Підприємство?

Так! Мобільний додаток 1С:Підприємство можна доробити у відповідності з Вашими вимогами, наприклад:

 • додавати свої документи або довідники;
 • передавати ціну для кожного користувача;
 • виводити діаграми;
 • складати звіти;
 • відслідковувати координати пристрою;
 • працювати з телефонною книгою;
 • прокладати оптимальні маршрути;
 • зв'язати з торгівельним обладнанням (принтером чеків або сканером штрих-кодів)

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua