Розробка і доробка BAS

Розробка і доробка BAS

Розробка BAS потрібний на ринку України сервіс, а програміст зі своїми знаннями і вміннями необхідний практично в кожному бізнес-проекті, що переріс рівень «малого».

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Функціонал не охоплює всі бізнес-процеси
02
Оптимізація бізнес-процесів
03
Синхронізація різних баз даних
04
Зручні надбудови

Ціни за послуги

Складність робіт Вартість години
Програмування (доопрацювання) 950 грн/год
ERP проекти (Проектна розробка) 1150 грн/год
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Кейси

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

30 +
Сертифікатів
11 + років
Досвід впровадження
400 +
Клієнтів
20 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Послуги програміста BAS. Завдання будь-якої складності.

Ми не «жонглюємо» бюджетами, не занижуємо вартість проекту, щоб його продати, а потім, по ходу робіт, збільшити. Наша мета - з самого початку співпраці зробити вартість впровадження автоматизованої системи максимально прозорою і зрозумілою для клієнта. Складаючи договір, ми орієнтуємося на очікування клієнта і його цілі, тому детально прописуємо умови здачі робіт: коли проект буде вважатися виконаним і який саме результат буде визнаний задовільним.

     У нашій практиці не було прецедентів зупинки проекту через брак бюджету або незгоди компанії-замовника з фактом виконаних робіт. Ми завжди доводимо процес автоматизації до кінця і вже на початковому етапі заявляємо її реальну вартість клієнту.

  Доробка конфігурацій.

Купуючи будь-який програмний продукт з лінійки BAS - будь то Бухгалтерія, Роздріб, Управління торгівлею, КУП або ERP ви повинні розуміти, що перед вами відкривається спектр можливостей значно ширший, ніж власне стандартний облік. Доробка стане прекрасним рішенням в тому випадку, якщо ви потребуєте в наступному розширенні стандартних можливостей:

 •  Запровадження і налагодження специфічного бухгалтерського та управлінського обліку, що відрізняється від стандартних рішень;
 •  Автоматизації та спрощення процедур внесення і корегування інформації;
 • Спрощеної здачі звітів різноманітним перевіряючим органам (Україна) в електронному вигляді;
 • Автоматизації певних бізнес-процесів та інформаційних потоків; Індивідуальних налаштувань, що спрощують роботу для конкретних користувачів, створення особистих інтерфейсів;
 • Забезпеченні зв'язків програм BAS з іншими програмними продуктами - клієнт-банком, базами даних, інтернет-магазинами і т.д.

     Наша компанія «FinSoft» пропонує послуги по доробці цієї програми в зручних саме вам формі і обсязі і з гнучкою вартістю, завдяки чому ви заплатите саме за той пакет послуг, який вам потрібен. Ознайомитися з нашими пропозиціями, а також замовити необхідні вам послуги доробки в програмі BAS ви можете нижче.

Розробка конфігурацій BAS з нуля

     Як правило, типові конфігурації з урахуванням доробок і оптимізацій влаштовують більшість підприємств. Однак, існують компанії та бізнес-процеси, для яких стандартизовані рішення не підходять, і навіть індивідуальна розробка, а також доробка не вирішують питання. У цьому випадку можливим рішенням стане створення конфігурації з нуля.

     Щоб розробити унікальну модель системи, «заточену» під умови саме вашого бізнесу, наші програмісти:

 • Проведуть попереднє вивчення проекту, докладно вислухають інформацію про ваші потреби і побажання;
 • На основі отриманих даних розроблять і узгодять з вами Технічне завдання;
 • Розроблять нову унікальну конфігурацію, яка ідеально покриє потреби вашого бізнес-проекту;
 • Cкрупульозно протестують нову конфігурацію;
 • Вровадять розробку і навчать роботі в ній ваших співробітників;
 • Забезпечать гарантійний і післягарантійний супровід (по всій Україні);

     Розробка конфігурації з нуля - процес унікальний, тому вартість і терміни реалізації індивідуальні в кожному конкретному випадку.

Переваги послуг програміста від FinSoft

В компанії FinSoft працюють фахівці, які мають величезний досвід в реалізації практично будь-яких завдань, які відносяться до послуг автоматизації на базі BAS. Наші програмісти допоможуть в таких важливих процесах, як розробка, налагодження та індивідуалізація автоматизації обліку як в невеликому магазині, так і на великому виробничому підприємстві України, в тому числі і у вигляді мобільних додатків і платформ. Ми працюємо з усіма прикладами програмних продуктів BAS - "Управління торгівлею", "Бухгалтерія", "Малий Бізнес", "КУП", "ERP", тощо.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • Гарантована якість. Рівень наданих нашими програмістами послуг, який надає кожен наш програміст, підтверджений більш ніж 10-річним досвідом роботи нашої компанії на ринку;
 • Швидкість. Будь-яка доробка BAS, а також настройка виконується в найкоротші терміни;
 • Можливість віддаленого обслуговування, в тому числі онлайн. Ми працюємо як з клієнтами з Києва або Харкова, так і з іншими містами (Україна);
 • Гарантії. Наші фахівці гарантують 100% працездатність виконаної ними конфігурації. Всі доробки і створені нові модулі проходять ретельне тестування до того, як будуть впроваджені в програму;
 • Навчання. Після впровадження наші програмісти навчать співробітників вашої організації всім тонкощам роботи з новими конфігураціями, на прикладах від простих до складних. В результаті ви отримаєте не тільки новий програмний продукт, а й професіоналів, які вміють з ним працювати;
 • Сервіс та післягарантійне обслуговування. Якщо в процесі роботи ви виявите ті чи інші збої або дефекти в будь-який з підсистем, ми безкоштовно виправимо їх в найкоротші терміни;
 • Гнучке бюджетування. Ми підстроюємо послуги автоматизаціїї під ваші потреби і запити, а тому вартість може бути розрахована індивідуально.

Заявку на розробку нової конфігурації або доопрацювання існуючої, а також консультацію по програмному забезпеченню BAS ви можете залишити нижче.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua