Установка і налаштування BAS

Установка і налаштування BAS

Установка BAS - найважливіший, початковий етап в створенні системи автоматичного обліку на підприємстві.

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Купівля програмного продукту
02
Перевстановлення на інший комп'ютер
03
Немає фахівця в штаті

Ціни за послуги

від 850 грн

Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

30 +
Сертифікатів
11 + років
Досвід впровадження
400 +
Клієнтів
20 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Установка програми BAS

Купити програмне забезпечення - це всього лише півсправи. Крім безпосереднього придбання і установки програмного продукту, потрібне і налаштування - адаптація загальної універсальної програми до потреб конкретної компанії.

Фахівці FinSoft надають повний спектр послуг, що стосуються придбання, установки та налаштування системи автоматичного обліку. Перераховані задачі вимагають ретельного і кваліфікованого підходу, і ось чому.

Налаштування: довіряйте професіоналам

Почнемо з того, що купувати програму BAS має сенс тільки у надійних і перевірених постачальників, в число яких входить і наша компанія. Це захистить вас від некомпетентних виконавців, а значить, допоможе заощадити гроші, час і нерви.

При покупці ви отримаєте не тільки повний пакет ліцензованого стандартного програмного продукту, а й усі необхідні для подальшої максимально ефективної роботи консультації. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну конфігурацію системи автоматичного обліку, і лише після ретельного узгодження буде проведена установка конфігурації "заточеної" конкретно під ваш бізнес або потреби проекту.

Разом з такими роботами, як установка сервера, буде проведене також супутнє налаштування. Якщо на вашому підприємстві вже використовується програмна продукція більш ранньої версії конфігурації, буде проведене оновлення на більш сучасну версію, а також ціла низка інших заходів, що дозволяють кастомізувати стандартну систему автоматичного обліку під конкретні потреби вашого бізнесу, проекту або підприємства.

Що ви отримаєте, звернувшись в FinSoft?

Наша компанія гарантує вам не тільки високопрофесійний сервіс з грамотної установки та налаштування обраної конфігурації, а й оптимальну вартість робіт, яка в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально. Установка і настройка будуть проведені в найкоротші терміни, а всі ваші побажання будуть враховані максимально пильно.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію, значний досвід і всі необхідні сертифікати, що підтверджують їх професіоналізм. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • Детальну консультацію і індивідуально підібрані рішення, що відповідають потребам саме вашого підприємства або проекту;
  • Вибір з найширшого спектру можливих конфігурацій - ми впровадимо систему автоматичного обліку будь-якої конфігурації;
  •  В налаштування користувача будуть виконані в повній відповідності з вашими побажаннями. Все це дозволить підвищити швидкість і ефективність роботи системи автоматичного обліку і вбереже підприємство від прикрих помилок, що часто виникають через незручності користування тим чи іншим програмним продуктом;
  • Грамотну установку і налаштування всіх компонентів, як то установка та налаштування сервера, налаштування баз даних, налаштування користувачів і чітке розмежування прав їх доступу до інформації, налаштування звітів і так далі . Налаштування програми BAS буде виконано швидко і чітко;
  • При необхідності - перехід з однієї версії конфігурації в іншу. При цьому перенесення даних не займе багато часу і не внесе збоїв в роботу вашого підприємства;
  • Коректну установку і наступну роботу в операційній системі Windows різних поколінь, що використовуються на комп'ютерній техніці вашого підприємства;
  • Навчання персоналу вашої компанії роботі в створеній системі автоматичного обліку;
  • Подальший професійний супровід і обслуговування, що включає в себе всі необхідні оновлення, актуалізацію і доробки, що пов'язані з розширенням сфери діяльності вашого бізнесу;
  • Індивідуально розраховану вартість сервісу. Ви можете вибрати як повноцінне абонентське обслуговування, так і опцію разових викликів наших фахівців для вирішення виникаючих локальних проблем або проведення необхідних доробок.

Установка і налаштування будь-яких конфігурацій і ступеня складності – те, на чому ми спеціалізуємося. Переконайтеся в цьому самі. Компанія FinSoft чекає вашого дзвінка.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua