Підключення торгового обладнання до 1С:Підприємство і BAS

Підключення торгового обладнання до 1С:Підприємство і BAS

Ми проводимо підключення торгового устаткування до "1С:Підприємство" 8.3 для роздрібної торгівлі

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Вимагається спростити роботу торгової точки
02
Понизити кількість помилок
03
Скоротити час операцій

Ціни за послуги

Вартість робіт від 600 грн
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

25 +
Сертифікатів
8 років
Досвід впровадження
300 +
Клієнтів
10 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

У компаніях, які спеціалізуються на роздрібній торгівлі, для автоматизації більшості поточних робочих процесів часто використовують такі програмні продукти, як BAS Управління торгівлею, 1С:Підприємство 8. Управління торговим підпріємством і BAS роздріб. Їх функціонал дозволяє планувати і аналізувати торгові операції, а також керувати ними. Крім того, основною перевагою цих конфігурацій є можливість підключити до системи «1С:Підприємство» торгове обладнання (ТО), що істотно полегшить облік продажів. Ви можете зробити це самостійно, або звернутися до фахівців «FinSoft», які впораються з будь-яким поставленим Вами завданням в найкоротший термін.

Торгове обладнання та 1С:Підприємство 8. Роздріб - принцип роботи:

Торгове обладнання та 1С:Підприємство 8. Роздріб - принцип роботи:

При роздрібній торгівлі в основному проводиться підключення торгового обладнання до «1С:Підприємство» 8.3 (8.2), до якого відносяться:

 • Електронні ваги;
 • Фіскальний реєстратор;
 • Касовий апарат;
 • Сканер штрих-коду;
 • Принтер чеків;
 • Зчитувач магнітних карт (дисконтних);
 • Банківський термінал;

Вся ця апаратура забезпечує обмін даними з певними конфігураціями «1С:Підприємство» через обробку обслуговування, використовуючи допомогу API - їх типового інтерфейсу.

Сама обробка обслуговування - це зовнішня обробка системи «1С:Підприємство», що відповідає за стандартну роботу програмних продуктів з будь-якою моделлю ТО. Вона дозволяє не вносити зміни в програму, якщо оновлюється драйвер апарата, або підключається до «1С:Підприємство» нове торговельне обладнання, яке раніше нею не підтримувалось. Це обумовлено тим, що кожна обробка обслуговування отримує налаштування тих моделей ТО, для яких створювалася.

Успішно завершивши підключення торгового обладнання до конфігурації 1С:Підприємство 8. роздріб для України, будуть передаватися дані про всі зовнішні процеси відповідній обробці обслуговування.

«1С:Підприємство» підключення торгового устаткування починається з установки драйвера, який є посередником між тим апаратом, що підключається, і використовуваною конфігурацією. Касовий апарат або фіскальний реєстратор працює з «1С:Підприємство» 8.3 (або версії 8.2) наступним чином: коннектиться до комп'ютера через порти USB, RS-232, Ethernet, після чого може функціонувати в двох режимах:

 1. On-Line, в якому він регулярно обмінюється даними з «1С:Підприємство», а після продажу товарів вони автоматично списуються зі складу.
 2. Off-Line, в якому вся інформація про продажі зберігається в пам'яті і в кінці зміни вивантажується у вигляді відомості.

Підключення фіскального реєстратора до «1С:Підприємство» як одного, так і декількох проводиться до одного комп'ютера і, відповідно, до єдиної програми обліку, що дуже зручно для роздрібних точок з декількома робочими місцями касирів. Взагалі, наявність даного пристрою дозволить:

 • Швидко оновлювати ціни;
 • Контролювати продажі;
 • Контролювати прихід / відхід касирів на роботу;
 • Робити акції на будь-які товари.

Також, підключивши «1С:Підприємство 8» до фіскального реєстратора Ви будете впевнені, що касири або продавці не зможуть самовільно змінювати вартість продукції, так як за ціни повністю відповідає програма «1С:Підприємство», в якій у них немає доступу до ціноутворення, а є лише доступ до робочого місця касира (РМК).

 

Фискальный регистратор

Кому потрібно підключення фіскального реєстратора до «1С:Підприємство» 8.3 або BAS?

Підключення до «1С:Підприємство» налаштування фіскального реєстратора необхідна для автоматизації внутрішнього обліку продажів в:

 • Роздрібних торгових точках;
 • Точках громадського харчування;
 • Маленьких і великих магазинах.

Якщо у Вас невеликий магазин чи кіоск з незначним асортиментом, якщо Ви власник кав'ярні, фаст-фуду або аптеки, тоді сміливо можете довірити «FinSoft» підключення фіскального реєстратора до «1С:Підприємство». Більше того, цей апарат Вам знадобиться для видачі фіскальних чеків і передачі звітності в податкову.

Підключення сканера штрих-коду до «1С:Підприємство» і BAS


Подключение сканера

Підключення торгового обладнання до 1С:Підприємство 8. Роздріб для України або 1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України передбачає і під'єднання такого необхідного пристрою, як сканер штрих-коду. Він використовується для прискорення продажів, відвантаження, оприбуткування та інвентаризації товарів. Підконнектити його до комп'ютера і системи «1С: Підприємство» можна через:

 1. RS-232 (СОМ) - для цього необхідно встановити драйвер, після чого користувачам досить буде зчитати код, а програма «1С:Підприємство» автоматично буде його обробляти.
 2. USB - для цього потрібно просто підключити «1С:Підприємство» торгове обладнання до USB-порту, тоді сканування визначається так, ніби було набране на клавіатурі комп'ютера.
 3. Bluetooth - (підходить бездротовим пристроям) для цього теж знадобиться драйвер та налаштування «1С:Підприємство».

Якщо у Вас немає часу і можливості займатися підключенням торговельного обладнання до «1С:Підприємство» самостійно, то наша компанія «FinSoft» допоможе Вам у цьому. Також наші фахівці зможуть запрограмувати сканер штрих-коду в потрібний режим роботи.

Ми гарантуємо лояльні ціни, професіоналізм працівників та оперативність виконання робіт. Виникли питання? Телефонуйте нам за телефонами, які бачите на сайті або тисніть кнопку ЗАМОВИТИ!

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua