Підключення торгового обладнання до BAS

Підключення торгового обладнання до BAS

Ми проводимо підключення торгового устаткування до BAS для роздрібної торгівлі

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Вимагається спростити роботу торгової точки
02
Понизити кількість помилок
03
Скоротити час операцій

Ціни за послуги

Вартість робіт від 850 грн
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

30 +
Сертифікатів
11 + років
Досвід впровадження
400 +
Клієнтів
20 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

У компаніях, які спеціалізуються на роздрібній торгівлі, для автоматизації більшості поточних робочих процесів часто використовують такі програмні продукти, як BAS Управління торгівлею, і BAS роздрібна торгівля. Їх функціонал дозволяє планувати і аналізувати торгові операції, а також керувати ними. Крім того, основною перевагою цих конфігурацій є можливість підключити до системи торгове обладнання (ТО), що істотно полегшить облік продажів. Ви можете зробити це самостійно, або звернутися до фахівців «FinSoft», які впораються з будь-яким поставленим Вами завданням в найкоротший термін.

Торгове обладнання та Роздріб - принцип роботи:

При роздрібній торгівлі в основному проводиться підключення торгового обладнання до програм BAS, до якого відносяться:

 • Електронні ваги;
 • Фіскальний реєстратор;
 • Касовий апарат;
 • Сканер штрих-коду;
 • Принтер чеків;
 • Зчитувач магнітних карт (дисконтних);
 • Банківський термінал;

Вся ця апаратура забезпечує обмін даними з певними конфігураціями BAS через обробку обслуговування, використовуючи допомогу API - їх типового інтерфейсу.

Сама обробка обслуговування - це зовнішня обробка системи, що відповідає за стандартну роботу програмних продуктів з будь-якою моделлю ТО. Вона дозволяє не вносити зміни в програму, якщо оновлюється драйвер апарата, або підключається до BAS нове торговельне обладнання, яке раніше нею не підтримувалось. Це обумовлено тим, що кожна обробка обслуговування отримує налаштування тих моделей ТО, для яких створювалася.

Успішно завершивши підключення торгового обладнання до конфігурації BAS УТ будуть передаватися дані про всі зовнішні процеси відповідній обробці обслуговування.

Підключення торгового устаткування починається з установки драйвера, який є посередником між тим апаратом, що підключається, і використовуваною конфігурацією. Касовий апарат або фіскальний реєстратор працює наступним чином: коннектиться до комп'ютера через порти USB, RS-232, Ethernet, після чого може функціонувати в двох режимах:

 1. On-Line, в якому він регулярно обмінюється даними з BAS, а після продажу товарів вони автоматично списуються зі складу.
 2. Off-Line, в якому вся інформація про продажі зберігається в пам'яті і в кінці зміни вивантажується у вигляді відомості.

Підключення фіскального реєстратора до програм BAS як одного, так і декількох проводиться до одного комп'ютера і, відповідно, до єдиної програми обліку, що дуже зручно для роздрібних точок з декількома робочими місцями касирів. Взагалі, наявність даного пристрою дозволить:

 • Швидко оновлювати ціни;
 • Контролювати продажі;
 • Контролювати прихід / відхід касирів на роботу;
 • Робити акції на будь-які товари.

Також, підключивши BAS до фіскального реєстратора Ви будете впевнені, що касири або продавці не зможуть самовільно змінювати вартість продукції, так як за ціни повністю відповідає програма, в якій у них немає доступу до ціноутворення, а є лише доступ до робочого місця касира (РМК).

Кому потрібно підключення фіскального реєстратора?

Підключення та налаштування фіскального реєстратора необхідна для автоматизації внутрішнього обліку продажів в:

 • Роздрібних торгових точках;
 • Точках громадського харчування;
 • Маленьких і великих магазинах.

Якщо у Вас невеликий магазин чи кіоск з незначним асортиментом, якщо Ви власник кав'ярні, фаст-фуду або аптеки, тоді сміливо можете довірити «FinSoft» підключення фіскального реєстратора. Більше того, цей апарат Вам знадобиться для видачі фіскальних чеків і передачі звітності в податкову.

Підключення сканера штрих-коду.

Підключення торгового обладнання до BAS Управління торгівлею передбачає і під'єднання такого необхідного пристрою, як сканер штрих-коду. Він використовується для прискорення продажів, відвантаження, оприбуткування та інвентаризації товарів. Підконнектити його до комп'ютера і системи можна через:

 1. RS-232 (СОМ) - для цього необхідно встановити драйвер, після чого користувачам досить буде зчитати код, а програма автоматично буде його обробляти.
 2. USB - для цього потрібно просто підключити торгове обладнання до USB-порту, тоді сканування визначається так, ніби було набране на клавіатурі комп'ютера.
 3. Bluetooth - (підходить бездротовим пристроям) для цього теж знадобиться драйвер та налаштування.

Якщо у Вас немає часу і можливості займатися підключенням торговельного обладнання самостійно, то наша компанія «FinSoft» допоможе Вам у цьому. Також наші фахівці зможуть запрограмувати сканер штрих-коду в потрібний режим роботи.

Ми гарантуємо лояльні ціни, професіоналізм працівників та оперативність виконання робіт. Виникли питання? Телефонуйте нам за телефонами, які бачите на сайті або заповніть форму заявки.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua