Складання технічного завдання

Складання технічного завдання

Успіх задуманого вами Проекту як мінімум на 50% залежить від того, наскільки фахово було поставлено завдання для розробників. Іншими словами - наскільки прозоро були прописані технічні завдання програмістам

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Усунути "вузькі місця" в обліку
02
Проаналізувати спосіб автоматизації
03
Сформувати план розробки
04
Отримати бюджет впровадження

Ціни за послуги

Технічне завдання 950 грн/год
Технічне завдання для ERP проекта 1150 грн/год
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

30 +
Сертифікатів
11 + років
Досвід впровадження
400 +
Клієнтів
20 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

З необхідністю розробки та подальшого впровадження інформаційних систем сьогодні регулярно стикаються практично всі підприємства - комерційні та державні, великі та малі. Оскільки задача це, як правило, непроста і досить дорога, найчастіше керівники компаній віддають перевагу програмним продуктам BAS, які отримали найбільшого поширення, а тому «обкатані» в плані реалізації.

Однак поширеність далеко не завжди є гарантією успіху. Помилки і прорахунки, що виникають на етапі розробки інформаційної системи, пізніше, в процесі її використання, можуть обійтися дуже дорого. Тому експерти наполягають: успіх задуманого вами Проекту як мінімум на 50% залежить від того, наскільки грамотно було поставлене завдання перед розробниками. Або інакше - наскільки детально були прописані технічні завдання програмістам.

Але розберемося з усіма нюансами по порядку.

Що таке Технічне завдання?

Технічне завдання (скорочено - ТЗ) - це те, з чого повинна починатися реалізація будь-якого інформаційного проекту. По суті, технічне завдання на доробку дозволяє замовнику і розробнику зрозуміти один одного, разом розібратись з метою і кінцевим виглядом майбутньої автоматизованої інформаційної системи.

В ідеалі ТЗ для програміста BAS повинен складати безпосередньо замовник, оскільки саме він досконало знає, які вихідні дані і що саме він хоче отримати в результаті. Однак на практиці часто трапляються ситуації, коли у замовника просто не вистачає досвіду точних формулювань і взагалі роботи з різними конфігураціями.

Наприклад:

Побажання "Хочу, щоб рахувався валовий прибуток" звучить зрозуміло, однак для його реалізації потрібно виконати низку робіт, суть і масштаб яких визначає фахівець - аналітик впровадження.

Тому найчастіше технічне завдання (так само, як і технічне завдання на супровід є результатом спільних зусиль замовника і, власне, аналітика.

Етапи технічного завдання

Включає в себе такі обов'язкові моменти:

  1. Визначення мети. Командна робота над цим етапом дає можливість замовнику зрозуміти, що саме він хоче отримати від майбутнього програмного продукту, а розробник зможе чітко зрозуміти суть завдання.
  2. Опис готового продукту. Цей пункт включає в себе короткий виклад майбутніх доробок і дозволяє замовнику чітко уявити, як саме буде виглядати готова інформаційна система.
  3. Узгодження способів реалізації. На цьому етапі розробник надасть докладний опис методів досягнення мети. Замовнику може бути представлено вже реалізований раніше проект, в тому числі, технічне завдання на доробку, приклад якого найкраще підходить під побажання замовника.

Грамотно прописані етапи ТЗ для програміста, приклад яких ми навели вище, істотно полегшать життя як замовнику, так і розробнику. З простої причини: вони виключать виникнення поширених неприємних претензій типу «А пам'ятаєте, ми вас просили зробити ще це, а ви ...»

Фахівці нашої компанії допоможуть вам скласти по-справжньому точне і детальне технічне завдання на доробку, не загубивши ані найменших нюансів, а також забезпечать сервіс з налаштування і впровадження необхідного вам програмного продукту.

Приклад технічного завдання (ТЗ) для програміста

Розглянемо приклад технічного завдання. Для ознайомлення представляємо Вам уривок з технічного завдання:

Технічне завдання на доробку програми BAS Управління торгівлею.

Авторозрахунок основного виду цін налагоджений по формулі:

При ручному заповненні документу "Установка цін", рассчет відбувається коректно

Проблема: ризик людського чинника, якщо на нові курси не буде заповнений документ "Установка цін"

Варіанти реалізації ТЗ

Реалізація. Варіант 1

вариант 1 тз

Вариант 2 тз

Реалізація. Варіант 2

Довідник "Угоди про умови продажів" - додати табличну частину з можливістю вказівки трьох або більше за види цін

Обробка "Помічник продажів" форма "ЗапросКоличестваИСерий"

Використати процедуру: ПересчетЦенВВалютуСоглашения - за умовчанням заповнювати ВидЦены (перерахунок виконається типовою)

Обробка "Помічник продажів" таблиця "Група підібрані товари"

Обробка "Помічник продажів" - використати типове оформлення продажу

Документи продажу : користувачеві доступні усі види цін

 

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua