Складання технічного завдання

Складання технічного завдання

Успіх задуманого вами Проекту як мінімум на 50% залежить від того, наскільки фахово було поставлено завдання для розробників. Іншими словами - наскільки прозоро були прописані технічні завдання програмістам "1С:Підприємство".

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Усунути "вузькі місця" в обліку
02
Проаналізувати спосіб автоматизації
03
Сформувати план розробки
04
Отримати бюджет впровадження

Ціни за послуги

Вартість робіт від 600 грн\год
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

25 +
Сертифікатів
8 років
Досвід впровадження
300 +
Клієнтів
10 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

З необхідністю розробки та подальшого впровадження інформаційних систем сьогодні регулярно стикаються практично всі підприємства - комерційні та державні, великі та малі. Оскільки задача це, як правило, непроста і досить дорога, найчастіше керівники компаній віддають перевагу програмним продуктам «1С:Підприємство», які отримали найбільшого поширення, а тому «обкатані» в плані реалізації.

Однак поширеність далеко не завжди є гарантією успіху. Помилки і прорахунки, що виникають на етапі розробки інформаційної системи, пізніше, в процесі її використання, можуть обійтися дуже дорого. Тому експерти наполягають: успіх задуманого вами Проекту як мінімум на 50% залежить від того, наскільки грамотно було поставлене завдання перед розробниками. Або інакше - наскільки детально були прописані технічні завдання програмістам «1С:Підприємство».

Але розберемося з усіма нюансами по порядку.

Що таке Технічне завдання?

Технічне завдання (скорочено - ТЗ «1С:Підприємство») - це те, з чого повинна починатися реалізація будь-якого інформаційного проекту. По суті, технічне завдання на доробку «1С:Підприємство» дозволяє замовнику і розробнику зрозуміти один одного, разом розібратись з метою і кінцевим виглядом майбутньої автоматизованої інформаційної системи.

В ідеалі ТЗ для програміста «1С:Підприємство» повинен складати безпосередньо замовник, оскільки саме він досконало знає, які вихідні дані і що саме він хоче отримати в результаті. Однак на практиці часто трапляються ситуації, коли у замовника просто не вистачає досвіду точних формулювань і взагалі роботи з «1С:Підприємство» різних конфігурацій.

Наприклад:

Побажання "Хочу, щоб рахувався валовий прибуток" звучить зрозуміло, однак для його реалізації потрібно виконати низку робіт, суть і масштаб яких визначає фахівець - аналітик «1С:Підприємство».

Тому найчастіше технічне завдання «1С:Підприємство» (так само, як і технічне завдання на супровід "1С:Підприємство») є результатом спільних зусиль замовника і, власне, аналітика.

Щоб не бути голослівними, давайте розглянемо приклад технічного завдання «1С:Підприємство». Для ознайомлення надаємо Вам уривок з технічного завдання:

 

Отрывок из Технического задания

Етапи технічного завдання

«1С:Підприємство» 8 ТЗ (як і ТЗ «1С:Підприємство» 8.3 або будь-якої іншої версії) включає в себе такі обов'язкові моменти:

  1. Визначення мети. Командна робота над цим етапом дає можливість замовнику зрозуміти, що саме він хоче отримати від майбутнього програмного продукту, а розробник зможе чітко зрозуміти суть завдання.
  2. Опис готового продукту. Цей пункт включає в себе короткий виклад майбутніх доробок і дозволяє замовнику чітко уявити, як саме буде виглядати готова інформаційна система.
  3. Узгодження способів реалізації. На цьому етапі розробник надасть докладний опис методів досягнення мети. Замовнику може бути представлено вже реалізований раніше проект, в тому числі, технічне завдання на доробку «1С:Підприємство», приклад якого найкраще підходить під побажання замовника.

Грамотно прописані етапи ТЗ для програміста «1С:Підприємство», приклад яких ми навели вище, істотно полегшать життя як замовнику, так і розробнику. З простої причини: вони виключать виникнення поширених неприємних претензій типу «А пам'ятаєте, ми вас просили зробити ще це, а ви ...»

Фахівці нашої компанії допоможуть вам скласти по-справжньому точне і детальне технічне завдання на доробку «1С:Підприємство», не загубивши ані найменших нюансів, а також забезпечать сервіс з налаштування і впровадження необхідного вам програмного продукту «1С:Підприємство».

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua