Впровадження систем автоматизації

Впровадження систем автоматизації

Компанія "FinSoft" займається продажем і впровадженням програм BAS, а це означає, що наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальні рішення, встановлять їх і впровадять

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Застаріла система обліку
02
Потрібний комплексний підхід до автоматизації
03
Нестача власних ресурсів для впровадження

Розробка на базі будь-яких рішень BAS

Ціни за послуги

Складність робіт Вартість години
Консультації 850 грн/год
Впровадження 950 грн/год
ERP проекти  1150 грн/год
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Кейси

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

30 +
Сертифікатів
11 + років
Досвід впровадження
400 +
Клієнтів
20 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Впровадження програмних продуктів BAS по усій Україні.

Якщо для роботи Ви хочете купити один з програмних продуктів, але у Вас немає часу вникати в відмінності між конфігураціями і займатися їх установкою, довірте це професіоналам. Компанія «FinSoft» займається продажем і впровадженням систем автоматизації, а це означає, що наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальні рішення, встановлять їх у Вас в компанії і навчать персонал всіх нюансів роботи з ними.

Насправді, впровадження являє собою складний і багатоетапний комплекс заходів, спрямований на повну автоматизацію обліку та документообігу на підприємстві за допомогою використання різних конфігурацій даної програми.

Звичним для «FinSoft» є впровадження Управління торговим підприємством або BAS Управління торгівлею або BAS КУП, а так само впровадження BAS Бухгалтерія, які вважаються типовими і найпоширенішими. Якщо специфіка бізнесу не дозволяє ними користуватися, то ми надаємо послуги зі зміни і доопрацювання існуючих конфігурацій, враховуючи всі Ваші побажання. Індивідуальний підхід до кожного клієнта - це те, що дозволяє нашим працівникам вирішити будь-яке завдання, яке Ви перед ними ставите.

План впровадження та його види

Впровадження програм - це найкраще рішення для побудови та автоматизації обліку на ринку не тільки України, але і всього СНД! Воно не має аналогів по функціональності, крім того, відрізняється приємною ціновою політикою і гнучкою системою підтримки.

Конфігурації дуже універсальні - Ви можете використовувати їх буквально в будь-якій сфері комерційної діяльності, будь то супермаркет, де необхідне впровадження BAS Управління торгівлею, завод з виробництва автомобільних запчастин, де не обійтися без впровадження Управління виробничим підприємством або BAS ERP.

У будь-якому випадку, Ви отримаєте зручний і простий у використанні інструмент для автоматизації багатьох робочих процесів.

У фахівців FinSoft є великий досвід реалізації різних рішень на базі ПО BAS. На його підставі, ми розробили найбільш оптимальні варіанти забезпечення Вас, як наших клієнтів, повноцінним програмним продуктом, що стане незамінним помічником у веденні бізнесу і його управлінні.

Умовно процес впровадження можна поділити на 2 види:

 • Типове впровадження: вибір продукту, установка, перенесення даних, навчання персоналу, підтримка.
 • Проектне впровадження: аналіз підприємства, написання технічного завдання, доробка програмного продукту, тестування програми, навчання персоналу, введення в експлуатацію, підтримка.

I.Типове впровадження

підходить компаніям зі стандартизованими господарськими операціями. Це впровадження складається з таких етапів, як:

 1. Оптимальний вибір і налаштування базових конфігурацій продукту, на основі проведеного аналізу роботи підприємства;

 2. Установку програмного забезпечення на підприємстві замовника;

 3. Навчання персоналу роботі з програмним продуктом;

 4. Запуск в експлуатацію;

 5. Підтримка.

Варто відзначити, що вартість впровадження даного типу і подальше обслуговування обійдеться недорого. Даний факт повинен порадувати власників маленьких компаній з невеликим бюджетом і тих, хто просто не готовий витрачати зараз на це гроші.

II. Повне проектне впровадження

підходить клієнтам, яких з різних причин не влаштовують базові програмні продукти BAS. Під час реалізації цього типу впровадження наші висококваліфіковані фахівці вивчають всі тонкощі і принципи діяльності Вашої компанії, після чого розробляють унікальну програму, аналогів якій не існує.

Повне проектне впровадження - більш трудомісткий процес, який складається з таких етапів, як:

 1. Знайомство з фірмою і вивчення специфіки її роботи;
 2. Визначення оптимальних конфігурацій;
 3. Написання технічного завдання для програмістів;
 4. Доробка конфігурацій під індивідуальні вимоги клієнта;
 5. Перевірка зміненої програми аналітиками «FinSoft»;
 6. Перенесення всіх даних підприємства зі старої облікового системи;
 7. Навчання персоналу;
 8. Запуск в роботу;
 9. Подальший супровід.

Якщо говорити, про впровадження цього виду, то воно характеризується індивідуальним підходом до замовника, повною зміною програмного продукту під його потреби, отриманням готового інструменту для ефективного управління бізнесом.

Безумовно, вибір типового або проектного впровадження залежить виключно від специфіки діяльності Вашої компанії і того, які завдання Ви ставите по автоматизації її діяльності. Наша робота полягає лише в тому, щоб в результаті Ви отримали те, що Вам необхідно.

Плюси та мінуси

Стандартне впровадження:

+ мінімальні витрати, низька вартість обслуговування;
- адаптація бізнесу під функціонал програми.

Проектне впровадження:

+ індивідуальний підхід, максимальний функціонал продукту, 100% адаптація під бізнес, готовий інструмент для управління бізнесом;
- додаткові витрати на доробку програми.

Компанія «FinSoft» вже 9 років займається продажем та впровадженням програмних продуктів BAS, BAS ERP, працюючи в Києві, Харкові та інших містах України. Ми цінуємо і поважаємо своїх клієнтів, тому ведемо доступну і вигідну для Вас цінову політику. Вартість впровадження завжди залежить від складності робіт, виконаних нашими фахівцями, і розраховується індивідуально для кожного.

Навчання впровадженню

Маючи великий досвід роботи з програмними продуктами, сьогодні фахівці «FinSoft» надають послуги не тільки по розробці, впровадженню, адаптації та обслуговування систем автоматизації - вони ще й вчать інших, як це все робити!

Нами розроблений авторський курс по впровадженню програмних продуктів, де викладають практикуючі співробітники нашої компанії. Навчання проходить на основі реальних прикладів робіт і завдань, які ми отримуємо від замовників. Ми набираємо невеликі групи для занять у вечірній час в обладнаних усім необхідним класах. Це дозволить Вам освоїти нову цікаву і прибуткову професію, не відриваючись від основної роботи або навчання. За більш детальною інформацією переходите по посиланню.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua