Автоматизація 1С:Підприємство

Автоматизація 1С:Підприємство

Автоматизація бізнес процесів 1С:Підприємство - це підвищення стабільності технологічних процедур, зменшення людського чинника, поліпшення прозорості виробництва.

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Застаріла система обліку
02
Оптимізація бізнес-процесів
03
Контроль і скорочення витрат
04
Управлінські звіти "в один клік"

Ціни за послуги

Складність робіт Вартість години
Програмування (доопрацювання) 700 грн/год
Проектна розробка 800 грн/год
ERP проекти 900 грн/год

 

Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Кейси

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

25 +
Сертифікатів
8 років
Досвід впровадження
300 +
Клієнтів
10 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Час не стоїть на місці і з кожним роком з'являється все більше нових технологій і можливостей для зручності роботи. Однією з них і є автоматизація обліку та автоматизація складу 1С: Підприємство.

     Вона може полегшити життя працівникам і власникам компаній, а також покращити всі основні бізнес-процеси на підприємстві.

     На заповнення різних таблиць і форм витрачатися дуже багато часу. До того ж, немає гарантій, що дані внесені туди співробітниками, не міститимуть помилок, а 1С: Підприємство комплексна автоматизація допоможе вести їх правильно і ефективно.

     Автоматизація «1С:Підприємство» в Харкові, Києві та інших містах України – це не тільки автоматизація складського обліку або автоматизація магазину, це також повна автоматизація роботи з банками, зі звітами в податкову та інші державні служби, різні обробки, тобто це комплексне рішення для всіх видів обліку.

     Автоматизація бізнес процесів 1С: Підприємство - це підвищення стабільності технологічних процедур, зменшення людського фактору, поліпшення прозорості виробництва. Автоматизоване виробництво робить технологічний процес гнучким, що дозволяє підприємству змінюватися і підлаштовуватися під ринок, а це так актуально в період економічної нестабільності.

     Наведемо кілька прикладів переваг, які надає 1С:Підприємство комплексна автоматизація:

  • Невеликі витрати, вкладені в написання одного звіту, допоможуть не втратити прибуток при різкій зміні курсу долара або євро;

  • Автоматизація логістики. Дозволить зменшити трудомісткість процесу і знизити вартість витрат на транспортування того чи іншого товару, тим самим збільшити прибуток компанії;

  • Автоматизація Управлінського обліку. Дозволить зменшити трудовитрати на підрахунок економічних показників фірми, бачити картину з бюджетування, планування і зведеного бухгалтерського звіту.

  • Автоматизація складу 1С:Підприємство надасть можливість контролювати складські залишки, оприбуткувати товари в мінімальні терміни, скоротити кількість працівників складу.

Средства, которые вы потратите на автоматизацию предприятия, вернуться вам очень быстро.

Засоби, які ви витратите на автоматизацію підприємства, повернутися вам дуже швидко.

Якщо ж стандартна конфігурація «1С:Підприємство» не вирішує потреби саме вашої фірмі, то аналітики і програмісти нашої компанії допоможуть вам доопрацювати типову конфігурацію, враховуючи всі ваші побажання.

1С:Підприємство 8 комплексна автоматизація проходить в кілька етапів таких як:

  1. Аналіз бізнес-процесів;
  2. Підбір сервера для роботи;
  3. Складання технічного завдання;
  4. Доробки 1С:Підприємство;
  5. Впровадження 1С:Підприємство;
  6. Навчання користувачів роботі в 1С:Підприємство.

Після реалізації всього цього у вас буде конфігурація «1С:Підприємство», яка ідеально підходить саме вашому підприємству, яка допоможе збільшити прибуток, і заощадити гроші.

Автоматизація бізнес процесів це можливість відійти від виконання рутинних щоденних завдань і почати робити стратегічні кроки для розвитку своєї справи, тому не зволікайте і займіться її впровадженням прямо зараз.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua