про Команду

Finsoft - це союз молодих, успішних і енергійних фахівців, які доповнюють один одного, які об'єдналися для якісного надання послуг. Це команда професіоналів, які допоможуть Вам оптимізувати і автоматизувати процеси бухгалтерського, управлінського і фінансового обліку на Вашому підприємстві. Це спеціалісти, які нададуть Вам весь спектр послуг з обслуговування в галузі програмування, адміністрування і не тільки. Це люди, які люблять свою справу, які успішно впровадили сотні проектів не тільки в Україні, а й за її межами.

Розвиток компанії

2012 - 2013
Заснування компанії
2014 - 2015
Формування відділу проектної розробки, відкриття міжнародного напрямку
2016 - 2017
Запуск авторських курсів, вступ до САБ ("Спілка Автоматізаторів Бізнесу")
2018 - 2019
Введена обов'язкова сертифікація співробітників компанії, старт онлайн курсів
2020
Оновлення сайту

Входим в организацию “Спілка Автоматизаторів Бізнесу”

Компания "FinSoft" с 2017 года присоединилась к САБ – Общественной организации "Спілка Автоматизаторів Бізнесу". Порядка 500 команд, специализирующихся на вопросах автоматизации деятельности предприятий, объединились с целью продвижения идей развития, внедрения, а также дальнейшего сопровождения новых информационных технологий, программных продуктов, платформ и сервисов ("BAS, "1С:Підприємство" и др.), предназначенных для комплексного решения задач бизнеса. Наряду с другими членами сообщества Компания "FinSoft" развивает программы, ориентированные на автоматизацию бизнес-процессов, обеспечивает системное улучшение качества их обслуживания, а также информационно-технологического сопровождения. В рамках консультирования клиентов, ведения специализированных курсов "FinSoft" обеспечивает развитие компетенций пользователей программных продуктов, а также специалистов, их обслуживающих. Установленные сообществом стандарты работы позволяют САБ отслеживать, контролировать и обеспечивать качество услуг, связанных с автоматизацией бизнеса, которые предоставляются участниками САБ.

Клієнти

Нам довіряють стабільність свого бізнесу. З 2016 року наша компанія успішно вийшла на міжнародний ринок.

Сертифікати

Кращі і популярні рішення для вашого бізнесу. Ми допомагаємо вести облік, розробляємо індивідуальні рішення і надаємо підтримку та консультації.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(057) 780-70-70 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua