про Команду

Finsoft - це союз молодих, успішних і енергійних фахівців, які доповнюють один одного, які об'єдналися для якісного надання послуг. Це команда професіоналів, які допоможуть Вам оптимізувати і автоматизувати процеси бухгалтерського, управлінського і фінансового обліку на Вашому підприємстві. Це спеціалісти, які нададуть Вам весь спектр послуг з обслуговування в галузі програмування, адміністрування і не тільки. Це люди, які люблять свою справу, які успішно впровадили сотні проектів не тільки в Україні, а й за її межами.

Розвиток компанії

2012 - 2013
Заснування компанії
2014 - 2015
Формування відділу проектної розробки, відкриття міжнародного напрямку
2016 - 2017
Запуск авторських курсів, вступ до САБ ("Спілка Автоматізаторів Бізнесу")
2018 - 2019
Введена обов'язкова сертифікація співробітників компанії, старт онлайн курсів
2020
Оновлення сайту

Входимо до організації “Спілка Автоматизаторів Бізнесу”

Компанія “FinSoft“ з 2017 року приєдналася до САБ – Громадської організації “Спілка Автоматизаторів Бізнесу“. Близько 500 команд, що спеціалізуються на питаннях автоматизації діяльності підприємств, об'єдналися з метою просування ідей розвитку, впровадження, а також подальшого супроводу нових інформаційних технологій, програмних продуктів, платформ та сервісів (BAS, 1С:Підприємство та ін.), призначених для комплексного вирішення завдань бізнесу Поряд з іншими членами спільноти Компанія FinSoft розвиває програми, орієнтовані на автоматизацію бізнес-процесів, забезпечує системне поліпшення якості їх обслуговування, а також інформаційно-технологічного супроводу. В рамках консультування клієнтів, ведення спеціалізованих курсів FinSoft забезпечує розвиток компетенцій користувачів програмних продуктів, а також фахівців, які їх обслуговують. Встановлені спільнотою стандарти роботи дозволяють САБ відстежувати, контролювати та забезпечувати якість послуг, пов'язаних з автоматизацією бізнесу, що надаються учасниками САБ.

Клієнти

Нам довіряють стабільність свого бізнесу. З 2016 року наша компанія успішно вийшла на міжнародний ринок.

Сертифікати

Кращі і популярні рішення для вашого бізнесу. Ми допомагаємо вести облік, розробляємо індивідуальні рішення і надаємо підтримку та консультації.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua