Інформаційно-технологічний супровід (ІТС): 1С:Підприємство, BAS

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС): 1С:Підприємство, BAS

Замовивши ІТС для 1С:Підприємство або BAS, ви зможете самостійно cкачувати самі останні оновлення програм, або звернутися до послуг наших фахівців, крім того, у вас під рукою завжди буде актуальна інформація з області фінансів і економіки.

Коли потрібна послуга

Ми цінуємо ваш час, тому допоможемо розібратися, як підготуватися до успішної автоматизації.

01
Оновлення
02
Консультації
03
Бухгалтерські сервіси

Ціни за послуги

Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

Етапи

01
Заявка на сайті
02
Попередня консультація
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Переваги

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і якісно вирішувати будь-які завдання. Основна наша цінність - індивідуальний підхід до клієнтів. Там де інші скажуть, що зробити не зможуть - ми придумаємо рішення.

Входимо до САБ - "Спілка автоматизаторів Бізнесу"

25 +
Сертифікатів
8 років
Досвід впровадження
300 +
Клієнтів
10 000 +
Заявок
Отримайте якісну консультацію від нашого фахівця

ІТС - це договір на інформаційно-технологічний супровід, який компанія FinSoft надає клієнтам, що користуються у своїй підприємницькій діяльності ліцензійними програмними продуктами 1С:Підприємство і BAS. Справа в тому, що всі програми рано чи пізно потрібно оновлювати для того, щоб вони працювали коректно, особливо, фінансово-економічні. Це пояснюється частими змінами в законодавчій базі, правилах ведення бухгалтерського та податкового обліків, методології розрахунків. Вчасно не оновлені конфігурації можуть привести до безлічі проблем як всередині компанії, так і з контролюючими органами, а щоб цього не сталося, потрібно всього лише замовити ІТС для продуктів лінійки BAS або 1С:Підприємство.

FinSoft пропонує вам за 1 тис. гривень на місяць отримати обслуговування, яке включає в себе надання консультацій, методичної та технологічної інформації. У вас буде доступ через логін і пароль до певного розділу офіційного сайту розробників, куди ви зможете зайти і:

 • оновити програми BAS і 1С:Підприємство;
 • отримати професійні рекомендації з приводу користування обраними конфігураціями;
 • ознайомитися зі зміною законів і їх поясненнями;
 • прочитати останні статті, опубліковані в економічних виданнях.

Замовивши ІТС для 1С:Підприємство або BAS, ви зможете самостійно завантажувати останні оновлення програм, або звернутися за допомогою до наших програмістів, крім того, у вас під рукою завжди буде актуальна інформація у сфері фінансів і економіки. Детальний опис інформаційно-технологічного супроводу залежить від обраного тарифу.

Тариф ІТС ПРОФ - сучасне рішення обслуговування динамічного бізнесу

Будьте на крок попереду і скажіть «НІ» паперовим архівам! Доступ до електронного документообігу «FREDO ДокМен» або FlyDOC вирішить таку проблему, як обмін документацією з постачальниками і покупцями, а також дасть можливість створювати свої шаблони документів. Серед інших переваг тарифу ІТС ПРОФ:

 1. Консультації та нормативна база. Ви зможете читати аналітичні статті популярного бухгалтерського порталу «ДЕБЕТ-КРЕДИТ», вивчати нормативну базу і консультації, які надає компанія «ЛІГА:ЗАКОН».
 2. Інструкції для користувачів в електронному вигляді.
 3. Швидкий пошук потрібної інформації в різних блоках:
 • оподаткування;
 • бухгалтерський облік.
 1. Популярні і функціональні групові обробки довідників і документів.
 2. Легальні оновлення. Збережіть свою ліцензію, оновлюйтеся чесно!
 3. Супровід лінії консультацій нашими кращими фахівцями.
 4. «FREDO Звіт». Бухгалтерська звітність в 1С:Підприємство з камеральною перевіркою правильності заповнення.
 5. Flydoc - інтегрований модуль для BAS, який дозволяє використовувати звичну програму, для офіційного електронного документообігу в Україні. Завдяки єдиній стандартизованої платформі ПТАХА, до якої підключається даний модуль, існує можливість безпосередньо обмінюватися необхідними документами з користувачами сервісів 1С:Підприємство, Медок (M.E.Doc), Сота та ін.

Тариф ІТС ТЕХНО - вся необхідна інформація в швидкому доступі

З даним тарифом ІТС для продуктів лінійки BAS і 1С:Підприємство ви зможете не тільки користуватися офіційними оновленнями програм, але і драйверами торгового обладнання для 1С:Підприємство. Крім того, з ІТС ТЕХНО вам стануть доступні:

 1. Популярні і функціональні групові обробки довідників і документів.
 2. Електронні інструкції для тих, хто використовує для роботи нові і сучасні програмні продукти лінійки BAS.

ІТС 1С:Підприємство, а також BAS однаково важливо як для директорів компаній, так і для бухгалтерів, економістів і айтішників (програмістів або адміністраторів баз даних). Воно дозволяє швидко знайти потрібну інформацію від офіціалів, наприклад, стосовно того, як робити ту чи іншу операцію в програмі, або про нові законодавчі зміни. Багато хто думає, що для цього можна використати пошук в інтернеті, спеціалізованій літературі тощо, але спочатку ви витратите багато часу на пошук джерела, якому можна по-справжньому довіряти, а після на те, щоб розібратися, що в ньому написано. Тільки з ІТС для програмних продуктів лінійки 1С:Підприємство України і BAS ви отримаєте докладні рекомендації, покроковий алгоритм дій і професійні роз'яснення, які легко зрозуміти і застосувати на практиці. Таким чином, ви зможете швидко знайти рішення будь-якої проблеми і впоратися з нею.

Інформаційно-технологічний супровід, що надає компанія FinSoft, має багато переваг. З онлайн-доступом до спеціального інтернет-порталу у необмеженої кількості співробітників вашої фірми з'явиться шанс отримувати потрібну інформацію як на роботі, так і вдома. Також вони зможуть слухати лекції від професіоналів, які будуть розповідати про програмні зміни, пов'язані з нововведеннями в законодавстві, що стосуються підприємницької діяльності.

Як бачите, не варто економити на підписці на ІТС 1С:Підприємство або BAS, адже вона надасть вам масу можливостей і ви завжди будете в своїй роботі користуватися актуальними даними.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua