Авторські курси BAS: Програмування, аналітика.

Про курси

Дуже часто люди починають самостійно вивчати програму або шукати інформацію в інтернеті, витрачаючи на це дуже багато сил і часу. Ми готові допомогти Вам з вирішенням даного питання, полегшити і спростити вивчення BAS. Для цього ми, професіонали своєї справи, і створили авторські курси BAS міжнародного класу, причому багато хто з них в минулому і сьогоденні головні бухгалтери (курси по бух обліку і аналітиці). Ми проводимо курси BAS і для початківців і для тих, хто вже має досвід роботи з цим програмним продуктом. Курс програмування BAS» веде практикуючий програміст компанії FinSoft з багаторічним досвідом роботи, він же і створив свій авторський курс, за результатами якого наша компанія допомагає працевлаштуватися учням. До нас постійно надходять запити від різних компаній, які із задоволенням візьмуть на роботу кращих наших учнів.

Що ми пропонуємо

Авторські курси від практикуючих викладачів в компанії Finsoft

Відгуки про курси

Чому ви повинні обрати наш Навчальний центр Finsoft: 

Навчання програмуванню - це відповідальний процес, до якого необхідно підходити з усією серйозністю. Багато в чому якість навчальних матеріалів і наявність кваліфікованих наставників визначають, як складеться все навчання BAS безкоштовно та його результати. Найбільш компетентними в цьому питанні можуть бути тільки сертифіковані фахівці, у яких є як особистий досвід в програмуванні, так і в викладанні іншим. І Finsoft відповідає всім перерахованим вище критеріям. Наші викладачі мають багаторічний досвід і практикують індивідуальний підхід до кожного учня. Практичні завдання представляють творче переосмислення реальних завдань, з якими вони стикалися у своїй роботі. 

Після закінчення курсів BAS ви будете вміти ...

  • Модифікувати і доповнювати вже існуючі базові конфігурації відповідно до необхідності, щоб задовольнити потреби конкретної компанії;
  • Використовувати різноманітні методики для розробки своїх унікальних рішень;
  • Займатися створенням і оформленням різних звітних форм, що є життєво необхідним в роботі;
  • Створювати робочі автоматичні алгоритми для заповнення різноманітної документації і т.д.

Крім перерахованого вище, у тих, хто пройшов курси BAS, буде розуміння платформи і її базових компонентів, основних понять і принципи їх взаємодії. Основні принципи розробки і робочого процесу, а також видозміна і адміністрування системи автоматичного обліку також будуть вивчені і засвоєні.

Питання і відповіді про курси навчання BAS

  • Як формується ціна на курси BAS у Харкові?

Вартість обумовлена ​​невеликою кількістю учнів, з метою приділити кожному слухачеві персональну увагу. Ця метода забезпечує умови комфортного осягнення матеріалу. У групах навчаються по 5 чоловік, що дозволяє терпляче і уважно супроводжувати кожного, запобігаючи можливим помилкам на шляху до освоєння навчальної програми. Також, важливими факторами є тривалість циклу і кількість викладається інформації. Більш тривалий, складний і інформативний цикл програмування коштує більше, ніж «впровадження та адаптація».

  • Які практичні завдання будуть в курсі навчання програмі BAS?

Навчальний курс BAS побудований таким чином, щоб вся теоретична база, що викладається лекторами, закріплювалася практикою. Для практики беруться реальні завдання, які часто зустрічаються. Це зроблено для того, щоб випускники, які закінчили курс, відразу могли почати працювати в даному напрямку.

  • Наскільки ефективне навчання курсам BAS безкоштовно?

Для тих, хто пройшов навчальний курс BAS, відкривається багато дверей, в тому числі, в саму компанію Finsoft. Наші партнери також беруть до себе працівників, у яких за плечима курси програми BAS. Співробітниками «Фінсофт» встановлена ​​висока планка якості навчання. Це підтверджується на прикладі тих випускників, що пройшли курси по BAS і які зараз займають високі посади в даній сфері.

Чи потрібні мені якісь знання для початку навчання?

Навчання BAS для новачків передбачає вивчення з нуля. Воно починається з самих азів, тому не потрібно заздалегідь що-небудь зубрити. Ніяких суттєвих переваги у тих, хто порядно набив руку в програмуванні, не буде.

 Де і коли проходять заняття офлайн?

Вони проходять безпосередньо в офісі компанії, що розташований в місті Харкові. Початок занятть о 18:30 в максимально зручний час для працюючої людини.

Тимчасово доступні тільки Онлан курси

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua