Блог

Програмні продукти лінійки BAS - це програми нового покоління для всебічної автоматизації діяльності підприємства.

Линейка программ BAS

BAS Бухгалтерія. Даний програмний продукт - це рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, а також формування регламентованої звітності. Якщо ваше підприємство займається різними видами діяльності і використовує різні системи оподаткування, дане прикладне рішення допоможе впоратися Вам з будь-якими труднощами ведення обліку і складання звітності. Методологія обліку в даному прикладному рішенні відповідає чинному законодавству України.

Якщо у Вас є кілька власних торгових точок, до яких відносяться кіоски, магазини, супермаркети - ідеальним рішенням для автоматизації таких процесів, як облік продажів, облік товарних запасів на складах, переміщення товарів, інвентаризація та багатьох інших процесів - стане програмний продукт BAS Роздрібна торгівля. Дане прикладне рішення можна використовувати в комплексі з іншими програмними продуктами, наприклад, з BAS Управління торгівлею (також можна з BAS Бухгалтерія, BAS Комплексне управління підприємством) в якості бек-офісу, а BAS Роздрібна торгівля буде виступати як фронт-офісна програма.

Для діяльності невеликих фірм, малих підприємств, які займаються різними видами діяльності (виробництво, оптова, роздрібна торгівля, інтернет торгівля, сфера надання послуг, підрядні (проектні) роботи), рішенням для автоматизації ключових процесів стане програмний продукт BAS Малий бізнес, який сприяє підвищенню ефективності роботи компанії. Дане прикладне рішення надає всі інструменти для управління бізнесом.

Для підвищення ефективності розвитку торгового підприємства правильним вибором буде програмний продукт BAS Управління торгівлею, за допомогою якого у Вас буде можливість управляти всіма процесами торгової діяльності. У прикладному рішенні BAS Управління торгівлею є можливість обмежувати функціональність програми необхідними розділами, що дозволить позбутися від перевантаження полів інтерфейсу непотрібними командами. Даний програмний продукт надає ведення управлінського обліку торгового підприємства, бухгалтерський і податковий облік в програмі не передбачено. BAS Управління торгівлею зручно використовувати спільно з іншими програмними продуктами для комплексного вирішення завдань.

BAS Комплексне управління підприємством - інноваційне рішення як для невеликих компаній, так і для тих, які відносяться до середнього і великого бізнесу. Якщо вашому підприємству необхідний детальний аналіз діяльності та широкий спектр аналітичних звітів, прикладне рішення BAS Комплексне управління підприємством надасть єдину інформаційну систему для управління всіма аспектами діяльності вашого підприємства і складання звітів для аналізу різних показників.

BAS ERP – комплексний програмний продукт, має потужний набір інструментів для управління як великим торговим підприємством, так і підприємством з технічно складним виробництвом. Якщо у вас виникла потреба в більш глибокої і якісної автоматизації обліку, дане прикладне рішення - це оптимальний варіант для вирішення відповідного завдання. Головною відмінністю від BAS Комплексне управління підприємством є наявність в програмі Міжнародного фінансового обліку, а також даний програмний продукт має більш широкі функціональні можливості по управлінню виробничими процесами.

Для того, щоб визначитися який же все таки вибрати програмний продукт, пропонуємо Вам ознайомитися з таблицею, в якій представлені порівняльні характеристики підсистем прикладних рішень лінійки BAS.

Контур обліку УТ Роздрібна торгівля БО Малий Бізнес КУП ERP
Бухгалтерський облік Нет контура.
Предусмотрен учет НДС и НН
Нет контура Контур реализован  Нет контура.
Предусмотрен учет НДС и НН
Контур реализован Контур реализован.
Предусмотрен МСФО
Управлінський облік Контур  реалізований Контур  реалізований Немає контура Контур  реалізований Контур  реалізований Контур  реалізований
Продажі оптові Контур  реалізований Немає контура Контур  реалізований Контур реализован Контур  реалізований Контур  реалізований
Роздріб (чеки ККМ)  Контур  реалізований Контур реализован Немає контура Контур реализован Контур  реалізований Контур  реалізований
Виробництво Немає контура Немає контура Контур  реалізований
Не передбачені замовлення на виробництво.
Контур  реалізований, в т.ч.:
- замовлення на виробництво
- відрядна ЗП
- план завантаження виробництва
Контур  реалізований, в т.ч.:
- відрядна ЗП
- планування закупівлі сировини.
Не передбачені замовлення на виробництво.
Контур  реалізований у вигляді комплексного управління виробничими процесами і всіма видами виробничих ресурсів.
Ціноутворення та знижки  Контур  реалізований Контур  реалізований Немає контура Контур  реалізований Контур  реалізований Контур  реалізований
Адресне (Коміркове зберігання) товарів Контур  реалізований Контур  реалізований Немає контура Контур  реалізований Контур  реалізований Контур  реалізований
Зарплата і кадри  Немає контура Контур реалізований в частині розрахунку ЗП і премій продавців Контур реалізований без кадрового обліку.
У конфігурації БО КОРП, представлений і кадровий облік.
Контур  реалізований Контур  реалізований Контур  реалізований
Бюджетування Немає контура Нет контура Немає контура Контур  реалізований Контур  реалізований Контур  реалізований
CRM Контур  реалізований Немає контура Немає контура Контур  реалізований Контур  реалізований Контур  реалізований
Обмін даними Сайт, Роздріб , БО, Документообіг Сайт, УТ, БО, МБ Роздріб , УТ, МБ Сайт, Роздріб , БО Сайт, Документообіг Сайт, Документообіг

 

З іншими корисними темами ви можете ознайомитися в нашій базі знань

Крім цього, ми надаємо послуги Супроводу BAS

Також Ви можете ознайомитися з нашими розробками для програми BAS

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 6 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua