Авторські Онлайн курси BAS

Про Курси

Компанія «ФінСофт» розробила авторські курси BAS онлайн, упор в яких робиться не стільки на теорію, скільки на практичні приклади реалізацій різних завдань в ситуації реально працюючих систем BAS. Наші онлайн курси ведуть практикуючі аналітики і програмісти FinSoft, тому ви можете бути впевнені, що жоден ваш питання не залишиться без відповіді.

Відгуки про курси

Чому ви повинні обрати наш Навчальний центр Finsoft:

Важко вивчати таку складну дисципліну як програмування самостійно. Потрібні не тільки актуальні навчальні матеріали, а й практика. Не кажучи вже про те, як довго можна шукати відповіді на елементарні питання. Краще довіритися в цій справі професіоналам з багаторічним досвідом. «Фінсофт» зібрав під своїм крилом сертифікованих фахівців, які дохідливо і старанно навчать своєму ремеслу. Поєднуючи творчий індивідуальний підхід і практичні завдання на основі особистого досвіду, викладачі Finsoft з року в рік терпляче навчають новачків до рівня компетентних працівників.

Після закінчення онлайн курсу BAS ви будете вміти...

Курс онлайн програмування

 • Адмініструвати і конфігурувати BAS;
 • Модифікувати вже існуючі конфігурації, програмуючи їх під потреби підприємств;
 • Розробляти і займатися налагодженням особистих індивідуальних рішень;
 • Створювати різноманітні форми звітностей та документів, а також писати алгоритми під конкретну специфіку компанії і т.д.

Курс BAS КУП

 • Володіти функціоналом програми ERP класу – Комплексне управління підприємством.
  • ЗП, Кадровий облік
  • Виробництво
  • Фінанси
  • Витрати
  • Продажі, закупівлі
 • Зможете налаштовувати різні звіти без участі програміста.
 • Отримаєте навички з впровадження програми.
 • Матимете досвід з виконання практичних завдань роботи в програмі.

Курс аналітика

 • Зрозумієте основні програми автоматизації підприємств.
 • Вивчіть основні об'єкти конфігурацій та їх відмінність.
 • Зможете робити аудит підприємства та опис бізнес-процесів.
 • Писати технічне завдання.

Крім вищезгаданого, вам будуть відомі принципи побудови і функціонування, основні поняття і компоненти платформи. Базові принципи розробки та організації робочого процесу теж будуть вивчені.

Питання і відповіді про курси навчання BAS в онлайн форматі

 • Як формується ціна на онлайн курси BAS?

Виходячи з обсягу знань по предмету, який викладається, і кількості тих, хто навчається. Як приклад розглянемо два варіанти: програмування та впровадження. У першому за 8500 грн. і два з половиною місяці (67 академ. годин), 6-10 слухачам в зручній формі буде надана інформація, необхідна для роботи за фахом. У другому ж - декілька викладачів та від 5 до 10 слухачів, при тривалості занять в один місяць, що і призводить до ціни 4900 грн. Кожен онлайн курс BAS проходить в комфортній і позитивній обстановці, а кожному студенту приділяється персональна увага.

 • Наскільки ефективне навчання курсам BAS в онлайні?

Курси BAS онлайн включають в себе значний обсяг теоретичних і практичних знань. Ті випускники, які повністю пройшли онлайн курси BAS, являються повноцінними фахівцями з можливістю працевлаштування. В офісі Finsoft і низці компаній-партнерів приймуть таких працівників в штат після навчання.

 • BAS курси онлайн мені не підходять по формату, чи можливі офлайн заняття?

Звісно! Якщо вам не подобається дистанційне вивчення, зверніть увагу на варіанти з особистою присутністю. Лекції проводяться в той же час в офісі компанії.

Тимчасово: з 24.02.2022 офлайн формат призупинено….

 • У чому полягає перевага онлайн занять?

У місцезнаходженні. Якщо ви бажаєте пройти курси BAS в Одесі, в Запоріжжі або Дніпрі, Полтаві, Львові, Вінниці, Житомирі, Києві і т.д. вам навряд чи буде зручно добиратися на вечірню лекцію. Однак, географія не повинна бути перешкодою на шляху до отримання нових знань. Для цього і були створені онлайн курси, щоб надавати знання всім бажаючим.

 • Скільки людей в групі?

Залежно від обраного курсу, кількість варіюється від 5-8 до 10 осіб. Ми прагнемо приділяти увагу кожному учневі, що було б фізично неможливо при великій кількості. Виходячи з таких міркувань, ми зупинилися на групах до 10 осіб включно.

 • Як технічно відбуваються заняття?

Кожен учень отримує доступ до нашого сервера, де встановлено все необхідне ПЗ.

Ми надаємо авторський конспект, написаний нашими фахівцями. Наприклад: Авторський конспект з курсу програмування на 333 сторінки. Методичний посібник за курсом BAS КУП – 467 сторінок + практикум на 145 сторінок.

Ми постійно покращуємо та доповнюємо наші матеріали.

Заняття відбуваються у платформі ZOOM. Запис заняття викладається на сервер, якщо Вам не вдалося бути присутнім, ви завжди зможете переглянути заняття в зручний час в записі.

Курси інтерактивні. Тобто на кожному занятті ви можете ставити питання до викладача і отримувати відповідь на них.

Дуже часто ми проводимо курси для певної компанії, як приклад, ця фірма займається торгівлею і за їх бажанням робимо наголос на торгівлю, при цьому можемо виключити блок виробництво, як приклад.

Може бути упор на виробництво або закупівлю або будь-який інший блок. Такий формат можливий за попередньої домовленості.

Після закінчення курсу ви матимете 7 днів доступ до сервера, з якого ви зможете скопіювати всі необхідні матеріали. А саме: Запис, конспект та Ваша база з якою ви працювали. Всі напрацювання зберігаються і їх можна використовувати надалі.

 • Який досвід викладачів курсів BAS?

Курс програмування веде практикуючий програміст з більш ніж 17-річним стажем роботи. Має багато різних сертифікатів про підтвердження своєї кваліфікації.

Курс з BAS КУП веде практикуючий аналітик, який понад 5 років у компанії FinSoft впроваджує різні конфігурації: BAS УТ (Управління торгівлею), BAS КУП (Комплексне управління підприємством), BAS Бухгалтерія та інші. Має сертифікати: Професіонал, Спеціаліст-консультант.

Курс з впровадження ведуть 2 аналітика. Старший аналітик компанії FinSoft працює в команді з 2013 року та провідний аналітик із впровадження корпоративних систем автоматизації. Обидва мають сертифікати Професіонал та Спеціаліст-консультант та міжнародні сертифікати CAP CIPA.

Чи можна курси сплачувати частинами?

Так, можна. Ми укладаємо з клієнтом договір, у якому прописуємо суми та строки оплати.

Допомога з працевлаштуванням

Команда FinSoft розпочала свою діяльність 1 грудня 2012 року. Весь цей час, набираючи кадри, ми навчали своїх співробітників.

У 2016 році запустили напрямок курсів, спочатку офлайн, потім онлайн.

До нас періодично звертаються компанії-партнери, з проханням дати контакти наших учнів. Ми з Вашої згоди (ви заповнюєте наприкінці курсу анкету) даємо дані найкращих учнів. Після закінчення курсу ми маємо статистику: виконання практикуму (домашніх завдань), відвідування лекцій, загальної залученості. На підставі цих даних ми вибираємо найкращих.

До себе в команду ми із задоволенням беремо наших учнів.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua