Авторські Онлайн курси BAS

Про Курси

Компанія «ФінСофт» розробила авторські курси BAS онлайн, упор в яких робиться не стільки на теорію, скільки на практичні приклади реалізацій різних завдань в ситуації реально працюючих систем BAS. Наші онлайн курси ведуть практикуючі аналітики і програмісти FinSoft, тому ви можете бути впевнені, що жоден ваш питання не залишиться без відповіді.

Що ми пропонуємо

Авторські курси від практикуючих викладачів в компанії Finsoft

Відгуки про курси

Чому ви повинні обрати наш Навчальний центр Finsoft:

Важко вивчати таку складну дисципліну як програмування самостійно. Потрібні не тільки актуальні навчальні матеріали, а й практика. Не кажучи вже про те, як довго можна шукати відповіді на елементарні питання. Краще довіритися в цій справі професіоналам з багаторічним досвідом. «Фінсофт» зібрав під своїм крилом сертифікованих фахівців, які дохідливо і старанно навчать своєму ремеслу. Поєднуючи творчий індивідуальний підхід і практичні завдання на основі особистого досвіду, викладачі Finsoft з року в рік терпляче навчають новачків до рівня компетентних працівників.

Після закінчення онлайн курсу BAS ви будете вміти...

  • Адмініструвати і конфігурувати BAS;
  • Модифікувати вже існуючі конфігурації, перебудовуючи їх під потреби підприємств;
  • Розробляти і займатися налагодженням особистих індивідуальних рішень;
  • Створювати різноманітні форми звітностей та документів, а також писати алгоритми під конкретну специфіку компанії і т.д.

Крім вищезгаданого, вам будуть відомі принципи побудови і функціонування, основні поняття і компоненти платформи. Базові принципи розробки та організації робочого процесу теж будуть вивчені.

Питання і відповіді про курси навчання BAS в онлайн форматі

  • Як формується ціна на онлайн курси BAS?

Виходячи з обсягу знань по предмету, який викладається, і кількості тих, хто навчається. Як приклад розглянемо два варіанти: програмування та впровадження. У першому за 7500 грн. і два з половиною місяці, 5-8 слухачам в зручній формі буде надана інформація, необхідна для роботи за фахом. У другому ж - уже до 10 слухачів, при тривалості занять в два місяці, що і призводить до ціни 3900 грн. Кожен онлайн курс BAS проходить в комфортній і позитивній обстановці, а кожному студенту приділяється персональна увага.

  • Наскільки ефективне навчання курсам BAS в онлайні безкоштовно?

Курси BAS онлайн включають в себе значний обсяг теоретичних і практичних знань. Ті випускники, які повністю пройшли онлайн курси BAS, являються повноцінними фахівцями з можливістю працевлаштування. В офісі Finsoft і низці компаній-партнерів приймуть таких працівників в штат після навчання.

  • BAS курси онлайн мені не підходять по формату, чи можливі офлайн заняття?

Звісно! Якщо вам не подобається дистанційне вивчення, зверніть увагу на варіанти з особистою присутністю. Лекції проводяться в той же час в офісі компанії.

  • У чому полягає перевага онлайн занять?

У місцезнаходженні. Якщо ви бажаєте пройти курси BAS в Одесі, в Запоріжжі або Дніпрі, Полтаві, Львові, Вінниці, Житомирі, Києві і т.д. вам навряд чи буде зручно добиратися на вечірню лекцію. Однак, географія не повинна бути перешкодою на шляху до отримання нових знань. Для цього і були створені онлайн курси, щоб надавати знання всім бажаючим.

  • Скільки людей в групі?

Залежно від обраного курсу, кількість варіюється від 5-8 до 10 осіб. Ми прагнемо приділяти увагу кожному учневі, що було б фізично неможливо при великій кількості. Виходячи з таких міркувань, ми зупинилися на групах до 10 осіб включно.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua