Курси програмування BAF/BAS

Курси програмування BAF/BAS

Тривалість курсу: 67 академічних годин. Багато практики

Про курс

Грамотний оперативний облік фінансів, товарів, послуг, часу - основа будь-якого успішного бізнесу, від малого до великого. Тому фахівці, здатні забезпечити даний облік, на сьогодні є одними з найбільш затребуваних професіоналів на ринку праці.

Усвідомлюючи це, компанія "FinSoft" відкриває авторські курси програмування BAS в навчальному центрі в Харкові, створені з урахуванням усіх потреб сучасної працюючої людини.

Старт курсу
Після перемоги!
Тривалість
2,5 місяці
Форма навчання
Офлайн
Стоимость
9800.00
Курси програмування BAF/BAS

Відеопрезентація курсу

Промо наших курсів

Кому підійде цей курс

Є прагнення змінити професію
Хочете отримати перші навички в ІТ
Ви системний адміністратор
Ви людина розташована до цифр

Етапи

01
Залиште заявку на нашому сайті
02
Запис на курс
03
Підписання договору
04
Оплата послуг

Опис курсу

Записавшись на наш освітній курс, ви отримаєте:

 • всебічну, максимально детальну інформацію по предмету, що вивчається;
 • хороший досвід практичної роботи;
 • зручний для кожного час занять;
 • індивідуальний підхід до навчання;
 • високі шанси для подальшого працевлаштування.

Ми гарантуємо: по завершенню наших курсів мова програмування BAS стане вашою другою рідною, навіть в тому випадку, якщо ви починаєте навчання програмуванню BAS з нуля. За рахунок чого це буде досягнуто? Давайте розберемося докладніше.

Чому ми вчимо:

Якщо йдеться про такий предмет, як вивчення BAS, то програмування стає одним з найбільш важливих завдань навчального курсу. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з мовами програмування і вважаєте себе гуманітарієм, наші фахівці швидко введуть вас в курс справи. Вже на перших заняттях ви розберетеся з:

 • технологічною платформою BAF і основними компонентами програми BAS - вивчите основні поняття, алгоритм їх взаємодій між собою і інші важливі моменти;
 • ключовими принципами побудови і роботи системи автоматичного обліку BAS;
 • нюансами конфігурації і адмініструванням всередині софта BAS.

Крім цих базових навичок, наші викладачі поділяться з вами "секретами" – інформацією про додаткові можливості, які дає програмування в BAS.

Зокрема, на практичних заняттях ви відпрацюєте:

 • методики перепрограмування (модифікації) існуючих базових конфігурацій під потреби конкретного підприємства - в тому числі, і цілком реального, на якому ви працювали або працюєте в даний момент;
 • різні підходи до розробки власних оригінальних рішень;
 • створення і оформлення різноманітних форм звітності, необхідних для роботи підприємств;
 • розробку автоматизованих алгоритмів для заповнення різних документів.

Як ми вчимо:

"Фішкою", що відрізняє курси програмування BAS в нашій компанії від більшості інших, є ставка на практику. Все інформаційне наповнення занять в обов'язковому порядку відпрацьовується на практичних прикладах - це значить, що, отримавши сертифікат про закінчення навчання, ви зможете вже на наступний день відточувати отримані навички, вирішуючи реальні задачі в умовах "живих" працюючих підприємств.

Застосування отриманого досвіду гарантується наступними факторами:

 • по-перше, на курсах програмування BAS викладають практикуючі програмісти компанії FinSoft, що мають багаторічний досвід прикладної роботи з BAS;
 • по-друге, кожен студент отримає максимум необхідного йому уваги і індивідуальний підхід - це досягається малою чисельністю групи (до 5 осіб);
 • по-третє, ми настільки впевнені в якості нашого освітнього процесу, що після закінчення курсів надаємо нашим студентам можливість влаштуватися на роботу в компанію FinSoft або в компанію, що є нашим партнером.

І трохи бонусів

Чесно визнаємо, що у наших курсів є і умовний мінус - це вартість: 2,5 місяці навчання програмуванню BAS обійдуться вам в 9800 грн. Ціна обумовлена, ​​перш за все, малою чисельністю груп: щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного студента, в наших групах займаються не більше 5 студентів одночасно. Однак, рівень якості такого індивідуалізованого навчання значно вище, ніж у стандартного групового.

Також в зазначену вартість входять:

 • авторський конспект лекцій для навчання програмуванню. Це книга по BAS програмування, яку ми постійно доповнюємо і покращуємо;
 • блокноти для записів, брендовані авторучки.

Після закінчення курсів кожен студент отримує сертифікат, що підтверджує його рівень роботи з BAS

Звертаємо вашу увагу: курси тривають 2,5 місяця і проходять у зручний кожній працюючій людині вечірній час - о 18:30.

Щоб отримати більше інформації про курси програмування BAS від "FinSoft" або залишити заявку на навчання, зв'яжіться з нами за допомогою електронної форми.

Ми чекаємо вас!

Відгуки про курси

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Інші курси

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua