Яку конфігурацію вибрати: BAS Управління торгівлею або BAS Малий бізнес?

Ця стаття була оновлена 18 Січня 2021, Пн
Зміст
 1. Фактори, що впливають на вибір конфігурації BAS Управління торгівлею або BAS Малий бізнес
 2. Характеристики BAS Малий бізнес
 3. Переваги BAS Управління торгівлею
 4. Підсумки

Что лучше BAS УТ или УНФ

Компанії, які займаються торгівлею, рано чи пізно стикаються з необхідністю автоматизації процесів обліку та управління. Не менш важливим питанням для них є підбір програмного забезпечення для правильної організації всіх робочих операцій, наприклад, що стосуються постачання і продажів. Сьогодні найпопулярнішими конфігураціями, які допоможуть впоратися в вищепереліченими завданнями, є BAS Управління торгівлею (УТ) і BAS Малий Бізнес. Якщо ви не знаєте, що їх відрізняє один від одного, то вибір буде не з простих, тому ми допоможемо вам розібратися в цьому і визначитися, яка програма буде максимально ефективною для вашого бізнесу.

Фактори, що впливають на вибір конфігурації BAS Управління торгівлею або BAS Малий бізнес

Безумовно, вибираючи автоматизовану систему для торгової компанії, потрібно враховувати ряд чинників:

 • Форму власності і специфіку діяльності підприємства;

 • Систему оподаткування; 

 • Процеси, які необхідно автоматизувати;

 • Кількість юридичних осіб, за якими вестиметься діяльність в системі;

 • Кількість співробітників і безпосередньо тих, хто буде працювати з системою;

 • Кількість або відсутність філій і складів;

 • Особливості обліку та завдання по його веденню, які повинна вирішувати система.

Маленьким компаніям, які тільки починають працювати в сфері торгівлі, для старту часто рекомендують конфігурацію BAS Малий бізнес, але ви так само можете купити BAS Управління торгівлею, яка характеризується відмінним функціоналом. Саме друга програма надасть вам всі інструменти для повноцінної роботи, якщо ви займаєтеся роздрібними і оптовими продажами, а ще у вас є інтернет-магазин. У чому ж особливість кожної з них?

Характеристики BAS Малий бізнес

Вже з назви зрозуміло, що дана конфігурація призначена для невеликих компаній, де загальне число співробітників до 20-ти чоловік. Вона вирішує елементарні завдання по автоматизації роботи і відрізняється:

1. Простим і зрозумілим для користувачів інтерфейсом.

2. Зручними формами для ведення обліку документації.

3. Можливістю складати індивідуальні графіки з виконання робіт.

4. Наявністю функції перевірки ходу виконання завдань.

5. Формуванням собівартості і вартості продукції на основі різних параметрів. Динамічними цінами, які вписуються в прайс.

6. Звітністю з продажу, що складається в залежності від заданих характеристик. 7. Мінімальним CRM-функціоналом.

Зайшовши в розділ «Виробництво» - «Специфікація», ви можете вказувати використовувані матеріали або комплектуючі. Крім того, там можна формувати нові замовлення, вести облік випуску готової продукції, незавершеного виробництва товарів і їх переробки. У цьому ж розділі розподіляються непрямі і нематеріальні витрати як за весь робочий період, так і за певний, обмежений цікавлять вас датами.

BAS Малий бізнес дозволяє в розділі «Планування і фінанси» планувати прибуток і витрати, робити фінансові звіти, перевіряти необхідність закупівлі тих чи інших матеріалів, вести облік поставлених завдань. Ще одне його значуща перевага - можливість ведення кадрового обліку, розрахунок і нарахування зарплати.

Базову версію даного програмного забезпечення ви можете замовити прямо зараз у нас в компанії FinSoft.

Переваги BAS Управління торгівлею

Широкий функціонал і безліч інструментів для автоматизації діяльності будь-якого - від дрібного до великого торгового підприємства, що займається роздрібними і оптовими продажами, надає конфігурація BAS Управління торгівлею. З нею ви зможете контролювати роботу філій і складів, управляти ціноутворенням, стежити за виконанням договірних відносин з контрагентами, планувати і здійснювати маркетингові кампанії. Купити BAS УТ - це значить, користуватися:

 • Повноцінною системою CRM;
 • Функцією управління замовленнями, починаючи від складання заявки до відвантаження клієнту;
 • Плануванням закупівель за певними категоріями товару, враховуючи залишки на складах;
 • Аналітичними звітами з продажу, які формуються окремо по клієнтам і їх замовленнями, товарам і послугам;
 • Функцією, що дозволяє управляти взаємовідносинами з кожним окремим клієнтом - необхідно для побудови системи активних продажів;
 • Можливістю призначати динамічні ціни на товари, індивідуальні ціни для великих замовників, а також їх перерахунок залежно від коливання курсу валют;
 • Звітністю, яка демонструє ефективність діяльності компанії, з огляду на різні критерії;
 • Синхронізацією з конфігураціями BAS Роздріб або BAS Бухгалтерія;
 • Маркетингової підсистемою, яка дає можливість організовувати і здійснювати маркетингові заходи, застосовувати бонусні або дисконтні програми.

Підсумки

З огляду на всі вищевикладені фактори, стає очевидним, що функціональні можливості BAS Управління торгівлею дуже широкі, при цьому можна відключати невикористовувані в роботі функції при налаштуванні даного програмного продукту, щоб спростити роботу з ним. У порівнянні з BAS Малий бізнес, BAS УТ це більш складна система, яка надає більше можливостей для автоматизації, обліку та аналізу діяльності компанії, яка займається торгівлею. Рекомендуємо BAS Управління торгівлею для тих власників бізнесу, які зацікавлені в його розвитку і розширенні. Для придбання даної платформи, її налаштування та навчання роботи з нею ваших співробітників, можете звертатися до нас за номерами телефонів, вказаними на сайті.
( 11 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua