Навчальні статті. Урок - Регістри накопичення

Ця стаття була оновлена 07 Червня 2022, Вт

Сьогодні ми продовжимо тему попереднього уроку і розглянемо такий об'єкт конфігурації BAS - Регістр накопичення у програмі BAS

Це об'єкти, які використовуються для накопичення інформації про наявність та рух товарів, грошових коштів і т.д. Для запису інформації в такі регістри використовують документи (реєстратори). Такі регістри використовуються для побудови звітів.

Вміст регістра накопичення можна представити у вигляді таблиці з кількістю колонок, що дорівнює сумі вимірів і ресурсів регістра накопичення.

Крім вимірювань і ресурсів, для регістра накопичення може бути створений набір реквізитів. Реквізити дозволяють включати в руху регістрів різну додаткову інформацію. Реквізити не впливають на значення ресурсів регістра і можуть використовуватися для аналізу рухів регістра.

Регістри накопичення бувають двох типів: регістри залишків і регістри оборотів. Для регістра залишків методи вбудованої мови дозволяють отримати залишки регістра накопичення на заданий момент часу.

Є можливість фільтрації за значеннями вимірювань, а також отримання залишків в розрізі інших вимірів. Говорячи простіше, якщо з регістра потрібно швидко отримувати залишок чогось на поточний момент, тоді потрібно зробити регістр залишків.

Якщо з регістра потрібно швидко отримувати прихід або витрата чогось за період, тоді потрібно зробити оборотний регістр. Як і в регістрах відомостей, регістри накопичення мають вимірювання - це те, в яких розрізах потрібно зберігання інформації і ресурси - це кількісні або сумарні дані, які зберігаються в регістрі.

Створимо новий регістр накопичення

Додамо новий оборотний регістр накопичення «фсТоварыПроданныеЛогистика». У ньому буде відображений товарообіг нашої логістичної діяльності.

 Уроки от компании FinSoft

Додамо вимір «Номенклатура», посилання на довідник номенклатура. Ресурси: «Кількість» і «Сума» з типом число, точність два, не негативна.

Реквізити:

  • «Менеджер», посилання на довідник користувачі,
  • «Направление», посилання на наш довідник напрямки,
  • «Город», посилання на наш довідник міста,
  • «ТранспортноеСредство», посилання на наш довідник автомобілі.

 
Уроки от компании FinSoft

Перейдемо на закладку «Реєстратори» і вкажемо, що реєстратором, документом яким буде робити руху по регістру, буде наш новий документ «Маршрутні листи».

Відкриємо основну палітру властивостей документа «Маршрутні листи »і перейдемо на закладку« Рухи ». Там з'явився наш новий регістр. Внизу закладки є конструктор рухів, аналогічний конструктору введення на підставі і друку.

 Уроки от компании FinSoft


Уроки от компании FinSoft

У табличній частині вкажемо Табличну частина «Грузы» і натиснемо «Заповнити вираження». Ті поля, які збіглися по строковому поданням, будуть автоматично зіставлені.

Лістинг 1. Запис в регістр накопичення:

 Уроки от компании FinSoft

Цей код буде автоматично створений в процедурі «ОбработкаПроведения». Тепер подивимося на результат в режимі підприємства. Створіть і заповніть документ Маршрутний лист і проведіть його. Має вийти ось так:

 
Уроки от компании FinSoft

 

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 8 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(073) 090-70-20 (095) 090-70-20 (068) 090-70-20 info@finsoft.ua