Користувачам базових версій програм надали пільговий доступ до RDI Service

Донедавна безкоштовно протестувати та оцінити функціонал сервісу "RDI Service" могли лише ті, хто користувався програмами автоматизації бізнесу версій КОРП та ПРОФ. З 11 жовтня 2021 року така можливість надається навіть тим, хто використовує у своїй роботі базові версії, зокрема, BAS Бухгалтерія Базова та Зарплата та Управління Персоналом. Базова. Якщо ви відноситесь до них, то можете оформити пільговий доступ до сервісу терміном на 3 місяці.

З RDI Service у вашому розпорядженні будуть найсвіжіші нормативні та довідкові дані, останні новини ІТС, інформація про терміни подання регламентованих звітів до контролюючих органів та сплати податків.

Щоб отримати можливість пільгового підключення до сервісу, ви можете звернутися до нас у компанію FinSoft, оскільки ми входимо до Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу". Зазначимо, що вона надається один раз протягом усього часу користування базовими програмами, незалежно від того, коли вони були вами куплені. Після закінчення пільгового періоду ви зможете оформити платну передплату на RDI Service.

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 4 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua