Резервне копіювання в BAS Управління торгівлею

Ця стаття була оновлена 13 Травня 2022, Пт

Резервное копирование УТ 3.x

Резервне копіювання в BAS

- найважливіша операція, яку повинен уміти робити кожен користувач. Таке копіювання фахівці з інформаційних технологій також часто називають бекап BAS. Розглянемо що це таке і детально обговоримо в нашій статті.

Чому важливо робити резервні копії? Все дуже просто, потрібно згадати закон підлості: все найгірше відбувається в невідповідний момент.

Уявіть - ви місяць готували готову звітність, виправляли помилки, вбивали кілограмами первинну документацію в програму. Потім вирішили перепочити, налити чаю. Повернувшись на робоче місце ви виявляєте що прибиральниця зачепила шнур (трапився перепад напруги, колеги залили машину кави і т.д.) вашого системного блоку. Ви швидко намагаєтеся включити свій комп'ютер, але він не відгукується. Здача звітності завтра, що робити?

Що б не потрапити в таку ситуацію наполегливо рекомендується хоча б раз на тиждень (а краще раз на добу) проводити резервне копіювання бази даних BAS. Зробити це не важко, займе це максимум 10 хвилин, але це суттєво полегшить життя у важкій ситуації.

У програмі BAS Управління торгівлею, розробники полегшили процедуру створення резервної копії і зробили її доступною для користувачів програмного продукту BAS без знань на рівні адміністратора.

Налаштування резервного копіювання засобами BAS

Для цього потрібно зайти в розділ "НДІ і адміністрування", і підрозділ - "Підтримка та обслуговування";

Резервное копирование УТ 3.x

Далі, якщо вам потрібно створити резервну копію, вибираєте відповідний пункт

Резервное копирование УТ 3.x

Вказуєте шлях, куди ви хочете зберегти резервну копію

Резервное копирование УТ 3.x

На цьому процес створення резервної копії в BAS можна вважати закінченим!

Також можна налаштувати автоматичне створення резервної копії, але коли у базі працює кілька користовачів, цей спосіб не рекомендується використовувати.

Ще один перевірений варіант створення резервних копій - за допомогою Еффектор Сейвер. Функціонал ширше, але програма платна.

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 9 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua