Навчальні статті. Урок - Відладчик BAS

Ця стаття була оновлена 06 Червня 2022, Пн

Урок 5 - Отладчик

Черговий випуск серії навчальних статей, в якому ми обговоримо, що таке відладчик, і як його використовувати.

Відладчик

Це найважливіша частина розробки в середовищі BAS. Це ваш кращий друг і помічник на всі випадки життя. Відладчик дасть відповідь на будь-яке питання, головне вміти його грамотно поставити.

Розглянемо роботу на прикладі демо конфігурації BAS Управління торгівлею 3.2

Внешний вид отладчика

Точка зупинки

- її можна встановити в будь-якій ділянці виконуваного коду, щоб вся робота, звична для програми «завмерла» і ви потрапили прямо в розріз якоїсь події. У прикладі відкрито подія «ПриСозданииНаСервере», елемента довідника номенклатури. Тобто всякий раз, коли ви відкриваєте картку номенклатури, запускається ця подія. Але, тому що ми встановили точку зупинки, програма перестала працювати далі і чекає від нас команди. Ми ж можемо проаналізувати стан справ.

Табло

У нижній частині прикладу відкрито «Табло» - це універсальний інструмент для аналізу.

Внешний вид "Табло"

В першу колонку ви вказуєте певний вираз, в прикладі це «Объект.Ссылка» - цей вираз описує елемент номенклатури, який ми відкрили, в прикладі це корпус ліжка.

У другій колонці ми бачимо значення нашого вираження. В даному випадку це корпус ліжка, але можемо поглянути трохи нижче. Натиснувши «плюсик» біля вираження «Объект.Ссылка» ми отримали доступ до всієї його структурі. Тут ми вже бачимо, наприклад, значення артикулу і інших реквізитів.

Третя колонка. Тут нам показаний тип виразу. Оскільки ми зупинилися при відкритті елемента довідника номенклатура, то вираз «Объект.Ссылка» матиме тип Довідник Номенклатура. Якщо ми, наприклад, зупинимося в такому ж подію, але вже документа реалізація товарів і послуг, то тип буде дорівнює Документ Реалізація товарів послуг.

У режимі налагодження можна подорожувати по коду використовуючи кнопку F11.

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 8 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua