Навчальні статті. Урок - Структура програми BAS

Ця стаття була оновлена 06 Червня 2022, Пн
Зміст
  1. Сьогодні ми починаємо випуск нашої серії навчальних статей по програмуванню BAS
  2. Структура програми BAS
  3. Перший рівень
  4. Другий рівень
  5. Третій рівень

Сьогодні ми починаємо випуск нашої серії навчальних статей по програмуванню BAS

На поточний момент можна виділити тільки дві головні це 7 і 8 версії програми.

BAF 7.7 - вже безнадійно застаріла з 2011 року. Курс не передбачає знайомства з нею, але знати про існування її ви зобов'язані. Є ряд підприємств, які продовжують роботу в ній і створюють доробки. Але, на нашу думку, це контрпродуктивно, тому що підтримка цієї платформи давно припинена, а в конфігурації вносять мінімальні зміни, часто додаючи більше помилок, ніж виправлень.

А з 2002 року випущена версія 8.0 - ознайомча для широкого використання. У 7-ої і 8-ої версії відрізняється синтаксис написання коду. Наприклад, ми хочемо створити елемент довідника.

Код в различных версиях 1С

Це простий приклад.

Структура програми BAS

Давайте повернемося до прогресивної 8-ки. З чого ж вона складається?

Перший рівень

Це платформа, вона, як ми вже зазначили, буває і 7 і 8 версій. Платформа містить в собі опис методів вбудованої мови, перевірку синтаксису, компілятор, відладчик і багато чого корисного для програмування в середовищі BAS.

Другий рівень

Це інформаційна база. Що це таке? Якщо говорити дуже спрощено це набір таблиць, таких файлів як Excel, де є набір колонок і значень цих колонок. Файли-таблиці пов'язані між собою і мають посилання один на одного.

У 8-ки, все таблиці упаковані в один файл «1Cv8.1CD», а в 7-ій розташовані в папці з базою. Окремо вони уразливі для не коректною роботи куди більше ніж один структурований файл бази 8-ки.

Третій рівень

Це конфігурація об'єктів. У базі можна створити будь-яку конфігурацію визначених типів об'єктів, таких як довідники, документи або регістри. Свій клас об'єктів в BAS не вийде створити, тобто якщо ви захочете додати, наприклад, клас типи довідників - зробити це буде неможливо. По суті, конфігурація BAS це маленький конструктор, пісочниця, де можна створити свою систему. Є ще конфігурації типові, це певний набір об'єктів, об'єднаний однією назвою, наприклад «BAS Бухгалтерія», «BAS Управління Торгівлею», «Зарплата і кадри». Все це готові до роботи конфігурації.

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 4 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua