Порада дня: Обробка Пошук і заміна довідника, що дублюються в BAS

Ця стаття була оновлена 24 Червня 2022, Пт
Зміст
  1. Пошук та заміна дублюючих елементів у BAS
  2. Заповнення параметрів налаштування для пошуку
  3. Знайти дублі
  4. Аналіз результату
  5. Вибір правильного варіанта
  6. Заміна

Минулого разу ми розповідали про те, як працювати з "Групповою заміною реквізитів", а сьогодні ми поговоримо як користуватись вбудованою обробкою на прикладі демо версії BAS Управління торгівлею 3.2

Пошук та заміна дублюючих елементів у BAS

Дуже корисна обробка у BAS, особливо для знаходження дублів у довіднику "Номенклатура". Коли довідник у багатьох користувачів має право додавати нові елементи, то дуже часто виникає проблема дублікатів. Саме ця обробка допоможе не тільки відстежити двійників, але також зробити заміну з усього руху документів у базі автоматично.

Обробка знаходиться НДІ і адміністрування - Підтримка та обслуговування - Коригування даних - Пошук і вилучення дублів.

Совет дня: Обработка "Поиск и замена дублирующихся элементов

Заповнення параметрів налаштування для пошуку

Поиск дублей

Шукати - вибір будь-якого довідника, а також документи

Відбирати - за яким реквізитом виконувати пошук дубля, це може бути будь-який реквізит, який може бути в елементі.

Порівнювати - Наскільки суворий пошук повинна виконувати програма, або це за схожими словами або за рівнем значенням реквізиту. Вибравши За схожими словами, справа стає активним Налаштування рівня схожості слів. Необхідно розуміти, що вибравши режим пошуку По рівному значенню реквізиту не відбере дублікати, якщо вони відрізняються лише пропуском. Це найпоширеніша помилка, коли дублікати відрізняються лише пропуском, тому краще вибирати режим пошуку. За схожими словами. Можна вибрати кілька умов пошуку.

Знайти дублі

- програма відбирає всі знайдені дублі основою з заданих параметрів. З'являється вікно Група - де будуть перелічені групи з однаковими параметрами згідно з налаштуваннями, вони не підлягають редагуванню/зміні. Якщо стати на будь-яку групу, то у вікні Об'єкт відобразяться елементи, які мають саме цей однаковий параметр. Для прикладу візьмемо довідник Банківські рахунки та перевіримо його на дублі.

Поиск дублей

Аналіз результату

Проаналізувавши, відібрані обробкою, дублікати, необхідно відібрати ті елементи довідника, які є дублікатами. Якщо є зайві елементи, можна у вікні Об'єкти видалити або змінити, або додати додатково, саме ті, які ви вважаєте є дублікатом теж.

Програма знайшла 3 однакові банківські рахунки. Перший система відзначила як дубль, він ніде не використовується, тому на ньому прочерк, другий програма відзначила як оригінал (видно по синій стрілці), третій - як дубль. Оригіналом система визнала другий банк, тому що він використовується у більшій кількості об'єктом.

Совет дня: Обработка "Поиск и замена дублирующихся элементов

Вибір правильного варіанта

Якщо ми вважаємо, що програма не правильно визначила оригінал і дубль, то можемо помітити будь-який елемент як оригінал і з будь-якого елемента зняти галку дубль. Залишаємо все як є і видаляємо дублі

Заміна

УВАГА! Усі заміни відбуваються безповоротно за всіма знайденими посиланнями та рухами регістрів, причому самі документи не перепроводяться.

В результаті заміни посилання банківський рахунок замінили на оригінал, тобто, перший та третій банківський рахунок ніде не використовуються.

Замена дублей

На перший погляд ми все зробили правильно, рахунки називалися абсолютно однаково, але ми не перевірили інформацію, що міститься всередині довідника. Адже організація може мати кілька рахунків в одному банку та одній валюті, а також це можуть бути рахунки різних контрагентів. Відкриваємо наші дублі, так і є, номери рахунків та контрагенти відрізняються.

Поиск дублей

Поиск дублей

Скористаємося функціоналом обробки та спробуємо шукати правильно. В даному випадку нам потрібно не лише шукати дублі в найменуваннях, а й у реквізиті Розрахунковий рахунок за влучним збігом.

Якщо ми аналізуємо номенклатуру, то крім найменування слід включити в пошук артикул, виробника, штрихкод та ін. елементи, які допоможуть уникнути помилок.

Поиск дублей

Поиск дублей

За такого варіанту пошуку дублів не знайдено

 

Також, наша компанія проводить навчання за курсами:

Навчання проводиться у вечірній час, що дозволить вам не відриватися від роботи або навчання, практикуючим програмістом нашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання, Ви завжди можете звернутися до наших аналітиків за телефонами:
(093) 090-70-20
(095) 090-70-20
(068) 090-70-20

( 9 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

(095) 090-70-20 (068) 090-70-20 (093) 090-70-20 info@finsoft.ua